въпрос за Lomexin

  • 3 868
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 111
Някоя мама ползвала ли е Lomexin - за локално лечение на вагинални микози и др. гъбички?
Ако някой го е ползвал кажете действа ли  и как?А консултирахте ли се с лекаря преди това?

# 1
Абе разбрах от моя лекар, че е много добро лекарство за "всичко" - гъби, бяло течение и др. Купих го, но още не съм го слагала. Имах леки сърбежи и докато се наканя те минаха. Но като се появят пак - веднага! Значи той ми каза, че се слага само 1 капсула, вечер преди да си легнеш. Ако е нямало ефект, можеш да повториш, но трябва да изчакаш да ти дойде, и да ти свърши М. и чак тогава. Сиреч на месец по 1. Незнам колко пъти можеш обаче да повтаряш. Моят съвет е все пак преди да го вземеш да се консултираш непременно с лекар! Успех!

# 2
И аз съм го ползвала и съм доволна. Изписами го лекар, но в комбинация с Flucosal, една таблетка, която се пие през деня, а вечерта се поставя глобулата. Препоръчително е и партньора да изпие едно, за да не се получи "пинк-понг" ефект.

# 3
Slu4aino da znaete, dali pre4i ili ima strani4ni efekti pri bebepravene?

# 4
  • Мнения: 1 214
Преди няколко дни го използвах в комбинация с Микомакс.Глобулката се слага вечерта и се изпива хапчето-Микомакс.Изписаха ми лекарствата след направен микробиологичен секрет.Съветвам те да отидаш на лекар първо-така ще си сигурна,че това е правилното лекарство!
На мен би ми пречило на бебеправенето и въобще на секса в дните след употребата и бих изчакала следващият месец

Общи условия

Активация на акаунт