ОT МИРЕН ПРОТЕСТ В МАСОВ ПОБОЙ

  • 984
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 12
Здравейте момичета,искам да пусна тази тема заради събитията от вчера-14.01.09г.
Според мен хората в нашата държава са се озлобили от кризата която е настъпила при нас много отдавна и беше неизбежно един такъв протест да не се превърне в масов бой. Видях кадри на който не само ултрасите се закачат с полицаите,а и възрастни хора и искам да попитам всички вас-смятате ли,че трябваше да се стига до там?

Последна редакция: чт, 15 яну 2009, 10:43 от ани илиева

# 1
# 2
Всички сме крайно обезверени от управляващите така че то и друго не би могло да стане. Те трябва да разберат че търпението е изчерпано минава се към действия. smile3512

# 3
  • Мнения: 674
Браво на полицаите! Как изтърпяха тези дрогирани наркомани и скинари да ги целят с камъни железа и пиратки незнам.
Ами как ще одобрявам такъв вандалски хулигански и какъв ли не мръсен протест.
Стана пак хубава работа ама българска. Как може да целиш полицай да го биеш с палка и да мяташ дървени талпи по него - това е свинщина и супер умствена ограниченост.
Сега говорих със сестра си в Лондон и тя каза че в Англия само да удариш полицай с ръка а камоли да метнеш отгоре му метален парапет 300кг ще влезеш за най-малко 5 години в затвора НАЙ-МАЛКО КАЗВАМ!!!
Че има неща за промяна в държавата има но такива дрогирани олигофрени да вдигат държавата на главата си - ами ние се излагаме ако това са децата и бъдещето на българия.
Така че браво на полицаите даже се ДЪРЖАХА МНОГО МНОГО ВЪЗПИТАНО!!!
Това е моето мнение!
Лек и приятен ден на всички!     
   bouquet  bouquet  bouquet

# 4
  • Мнения: 4 585
   А ако помислиш малко, може да стигнеш до извода, че тия провокатори май нямаха нищо общо с протестиращите, бяха там, за да дадат повод на полиция и жандармерия да разтурят протеста.
В чий интерес, също може да се мисли.
  Това, което ме впечатлява е, че в други страни крайните протестиращи се хващат един за друг и няма как такива провокатори да се промъкнат в редиците им.
  Да, полицаите се държаха много спокойно, може би сценарият им е бил предварително известен.
Така че браво на полицаите даже се ДЪРЖАХА МНОГО МНОГО ВЪЗПИТАНО!!!
Това е моето мнение!

# 5
  • София
  • Мнения: 426
Така че браво на полицаите даже се ДЪРЖАХА МНОГО МНОГО ВЪЗПИТАНО!!!
Това е моето мнение



И моето е такова

# 6
  • Мнения: 502
   Говори се,че дори им е било платено на провокаторите. Били са добре организирани,с микрофони и т.н. И пак ме е яд на полицията,може да хване провокаторите,ако иска,ама...

# 7
  • София
  • Мнения: 17
Първо искам да кажа малко да потърсите информация от отчевидци и тогава да защитавате полицаите.
Ето ви и малко видео да видите как бият хората. Хората, не провокаторите. Интересно е защо нито един провокатор не е бит или арестуван. Само обикновени хора. Дори и да са били платени да всяват безредици ако тези хора не са поръчани от властта щяха да бъдат бити и арестувани. Но явно поръчителя е друг, който е седял на топло и е гледал резултата от стореното.

# 8
  • Мнения: 2 196

Аз ще самоцитирам и ще добавя, че в темата, която съм посочила, пишат хора, които са присъствали.
Мисля, че безброй теми по въпроса не са необходими.

# 9
  • Мнения: 4 585
Но явно поръчителя е друг, който е седял на топло и е гледал резултата от стореното.
От прозорците под надписа "Обединението прави силата" се е виждало добре.

# 10
  • Мнения: 674
Но явно поръчителя е друг, който е седял на топло и е гледал резултата от стореното.
От прозорците под надписа "Обединението прави силата" се е виждало добре.
Незнам видях едни лумпени и пияни да мятат решетки по 300 кг. срещу невинни полицаи които хранят семейства с по 2-3 деца.
Така че аман от такива протести.... #Cussing out
Жалко че тези дрогирани млади хора са бъдещето на нацията МНОГО МНОГО ЖАЛКО.... Sad Sad Sad

# 11
  • Мнения: 5 622
Първо искам да кажа малко да потърсите информация от отчевидци и тогава да защитавате полицаите.
Ето ви и малко видео да видите как бият хората. Хората, не провокаторите. Интересно е защо нито един провокатор не е бит или арестуван. Само обикновени хора. Дори и да са били платени да всяват безредици ако тези хора не са поръчани от властта щяха да бъдат бити и арестувани. Но явно поръчителя е друг, който е седял на топло и е гледал резултата от стореното.

Аз лично гледах достатъчно материали, в които полицаите биха точно провокаторите. Замеряха ги, ритаха ги, плюха ги, обиждаха и и тогава те използваха палките си. Аз лично, ако бях полицай, бих си използвала техническите средства много по-рано. И когато хората знаят, че ако си помислиш само, не да посегнеш на полицай, ще последва употребата на сила срещу теб, тогава няма да посмеят да вършат гореизброените неща. Но докато срещу полицаите има заплахи "да видим кой си е превишил правомощията" и хората си мислят, че мога да ги хулят и плюят, до тогава полицията няма да е уважавана и респектираща институция. В Америка, например има такъв респект към полицията, че даже не смеят да спрат за да ги попитат за посоката, в случай, че са се загубили. Говори им се с уважение и респект, какъвто заслужават..
Тук при нас нещата малко (много) са изродени..Народа не уважава полицията, но и полицията не уважава хората. Говори се на "ти", заплашва се (не, не полицията да заплашва, а хората заплашват полицията  Laughing ), позволяват си да се сипят гаври и обиди (и от двете страни)...

Пак лично, с очите си видях как един от буйстващите протестиращи заплашваше полицай- "Знаеш ли кой съм".."Ще се запознаем(със заканителен тон).." и подобни. Е, това какво е?!

Колкото до това, че е имало удряни (не казвам бити защото мисля, че е абсурдно някой да бие целенасочено невинни хора!)  на протеста, мисля е нормално в такава ситуация да има и пострадали, които са попаднали под ударите заради тълпата и мелето...За съжаление е неизбежно. Нямаше да има бити, ако бяха разпръснали хората с водни струи, например. Но пък тогава щеше да има болни, примерно  ooooh!

Не вярвам съвсем целенасочено полицията да е пропускала и допускала провокаторите до протеста. Просто няма кой да накара толкова много полицаи да служат на нечии нечисти интереси, не да гледат работата си. Не го вярвам! Ако се е случило, значи има някаква причина, може би не добра организация, може нещо друго..Не знам. Не бях там, бях само страничен наблюдател...

# 12
  • Sofia
  • Мнения: 3 023
Крясъкът на заглавието го чухме.
Има вече текуща тема, в която и без това последните 20 страници са точно по този въпрос.
Видно е, кое ви интересува повече!
Заключвам темата

Общи условия

Активация на акаунт