Усмихнете се

  • 811
  • 2
  •   1
Отговори
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
Днес си раздадох неЩата на бебко ,които ве4е няма да използвам(а не исках да ги давам ,заЩото много си оби4ам всяко неЩо свьрзано с бебока.Ако си бях в Бг нямаше да ги раздам)и тьй като ми стана пьрвона4ално гадно ,но после говорейки
с мами от форума ми олекна малко  сега сьм в мноооооого по добро настроение и искам да ви пожелая приятен ден и ако днес някоя от вас бьде наранена или обидена по какьвто и да е на4ин от някого ,просто да му се усмихме и да си продьлжи пьтя.
ЕЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙ живота е хубав Hug(понякога) имаме си децата ,какво по хубаво.
Усмихвайте се по 4есто  bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 6 477
Много се радвам за теб, Вал и те поздравявам най-сърдечно! Почистването и извърляне на вещи, мисли и емоции нерядко действат страшно ободрямащо на хората!
Както се пееше в една песен отпреди 15-тина години: Вдигни очи, виж този свят, живота днес върви напред, а не назад! Вдигни очи и знай - ти имаш шанс!  bouquet  bouquet  bouquet

# 2
  • Мнения: 2 863
Прочетох още сутринта, но нямах време да пиша:)
Много е хубаво да чуеш някой с добро настороение от сутринта- променя ти целия ден:)
Аз, точно вчера като ми беше супер гадно и тъпо, хванах един Cif и карах всичко наред в кухнята:)) като резултат -два часа поне не ми  дойде на ум да страдам за тоя дето духа, което напоследък ми е основното занимание Mr. Green Та елементарната трудова терапия- като разчистване на каквото и да е дава удивителни резулатати!
Благодаря ти, че ми усмихна днешния ден!

Общи условия

Активация на акаунт