183 ЦДГ - Щастливо детство, София, кв. Гео милев

  • 4 089
  • 4
  •   1
Отговори
Здравейте Родители!
Предстои ни кандидат-детска кампания за 2009-2010 и искам да се ориентирам в това как да подредя Детските градини.
Най-близката до дома ни ДГ е 183 ЦДГ, Щастливо детство, кв. Гео Милев, в близост до Плиска и 22ДКЦ, което е една от причините тя да ни е първо желание. Водещата причина е, че родители, на които децата им посещават тази детска градина са доволни. Е има и недоволни, но.... За мен, обаче, също така е важно това, че в ДГ има басейн.
Може ли да ми кажете нещо повече за тази ДГ? Доволни ли сте от заниманията в басейна и изобщо ползва ли се?
Благодаря!

# 1
  • Мнения: 515
Здравей,
Моето голямо момче беше в тази градина (мечтая и малкият да "вкарам" там). Много е добра. най-вече персонала е много печен, занимават се  с децата учат ги на стихчета. Имат и извън учебни занимания (танци , плуване, езици)

# 2
  • София
  • Мнения: 259
Дъщеря ми е в 67 ОДЗ Мечо Пух, но за 183-та доста съм слушала из градинките на квартала, това което ме учуди е, че повечето коментираха, че басейна се използва, колкото да не е без хич, децата само се плацикат вътре, ако искаш да се научат наистина да плуват, трябвало да ги запишеш на плуване някъде другаде.
Дали е така наистина, не знам, но ме учуди, че няколко хора едно и също ми казаха.

Успех с кандидатстването!

# 3
  • Мнения: 13
Синът ми е в 1-ва група на 67ОДЗ Мечо Пух.
Миналата година беше първо приет в 183 ЦДГ Щастливо детство, но по-късно г оприеха и в 67 ОДЗ и го преместих.

Щастливо детство има басейн, с нова модерна пречиствателна станция и май това единственото предимство. Директорката много държи децата да ходят на плуване. Но има шанс едно дете на 3 год. да не иска да ходи на басейн.

Мечо Пух е много хубава градина - ремонтирана в по-голямата си част, двора е винаги чист, за децата се организират много допълнителни занимания, зимно училище, екскурзии до Витоша.
Доволна съм от избора, който направих.

# 4
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 911
Дъщеря ми е в "Мечо Пух" (силно се надявам догодина и синът да успее да се класира за там), но съм чувала от майки, чиито деца са в "Щастливо детство" добри отзиви. Особено след ремонта било станало много чисто и приятно. За съжаление, и аз чух за басейна, че се ползва само колкото да не е без хич. Но пък градината е на много хубаво място - светло, просторно, далеч от натоварени улици, и най-важното - ремонтирана е.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт