Рожден ден в боулинг зала?

  • 10 045
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 320
Знам, че са ви омръзнали темите за партитата за рожденни дни, но ще се ми помогнете много, ако споделите опит и впечатления.
Има модна тенденция рожденните дни на тинийджърите да се провеждат някъде, където има боулинг...
Дъщеря ми скоро ще навърши 13 и както всяка година се чудя къде да събере малко приятелчета и да се позабавляват.
Тъй като повечето живеят в западните квартали, реших да го направим в боулинг клуб в Люлин.
Но нямам и най- малка представа как точно да го организирам- ще трябва ли да има и възрастен с тях, необходимо ли е да се резервира предварително пътека/ или както там се нарича/, може ли да се вкара торта и т.н.?

# 1
  • София
  • Мнения: 1 808
Не е ли най-лесно да попиташ в самата зала?

# 2
  • Мнения: 3 268
Иди на място и ще се разбереш.Много е хубаво за децата,наистина се веселят страшно.

# 3
  • Мнения: 320
Да, ще трябва да се обадя или да отида на място, просто се опитвах да събера малко инфо по мързеливия( форумски Grinning) начин

# 4
  • София
  • Мнения: 4 294
Ходили сме няколко пъти на рождени дни в боулинга в Люлин, а миналата година
празнувахме и рождения ден на голямата щерка.
Предварително се запазва дата и час, поръчваш сандвичи, има и други неща хапки и т.н.
Тортата е от тях, предлагат по каталог и си избираш, за внасяне не знам дали дават.
Пиенето на место - сокове, безалкохолно, каквото си поръчват децата и
съответно ако има и родители.

За децата - остават доволни, има много игра не само на самия боулинг, има билярд,
джаги и разни други.

Но някак си не ми допада хаоса, има много външни хора като се почне от
деца на по 12-13 до възрастни на по 50 години, цигари, дим, шум и т.н.

# 5
  • Мнения: 320
Благодаря, Дудинка! Беше много изчерпателна .Това за външните хора и шума и на мен ми мина през ума и си мислех да избера някакъв по- "мъртъв" час-12,00 например или пак ще е пълно?За цените на игрите на боулинг се информирах от сайта им, а цените на предлаганите храни и напитки поносими ли са?Благодаря предварително!

# 6
  • София
  • Мнения: 4 294
Цените на предлаганите храни и напитки са като във всяко заведение  Peace
Ако искаш в този район, препоръчвам ти Фън зоната, октомври месец
направихме рождения ден на дъщеря ми там и децата останаха супер доволни и щастливи.

Намира се в спортен център Сиконко, на втория етеж е, ангажираш залата и е само ваша.
Правят дискотека, музиката си поръчваш каквато слушат децата,
жената предварително пита за да се подготви със съотвената музика.
Предлагат три вида менюта за децата и тортите са на Лагуна, избираш по каталог.
Тортите са наистина превъзходни и на поносими цени.

Отделно правят разни игри за децата състезателни, забавни, занимателни,
има също джаги и други такива. Пиенето се поръчва на място и за родителите също  Peace

Общи условия

Активация на акаунт