Болка и парене при уриниране

  • 5 833
  • 4
  •   1
Отговори
Molia vi za savet.Ot okolo godina imam problem s uriniraneto hodia do toaletna s goliama bolka i parene imam chustvoto che da si stoia v toaletnata mi e nai dobre i ostri bolki nisko v korema.Hodih na razlichni lekari (urolog, ginekolog) praviha mi vsiakakvi izsledvania ginekologichen pregled,hlamidi,sterilna urina,ehograf i vsichkoe nared.V nachaloto v urinata imah masovo bakterii,sled piene na nai razlichni antibiotici te izcheznaha no pareneto ostana.Molia ako niakoi znae dodar lekar ot Sofia da mi preporacha.Moni

Последна редакция: ср, 27 юли 2005, 14:43 от Sunshine

# 1
Иди на нефролог. Имаше една тема за ВУР, в която бяха препоръчали много добър специалист в София... Потърси я или попитай. Според мен, могат да ти направят и повече изследвания на бъбреците и пикочния мехур. Например, една цветна снимка би показала има ли проблем там. Откога не си имала бактерии в урината и какви и в каква степен бяха?

# 2
Na  izsledvaniata na urinata pisheshe  masovo (tova beshe predi edna godina) ,ne obarnah tolkova vnimanie i ne predpolagah che moje da bude tolkova seriozno.

# 3
Мога да ти дам телефон на позната, която обаче май вече е пенсионерка /не я познавам добре/, но е работила дълги години в Медицинска Академия, ИСУЛ и др. Май е доцент. Може да я попиташ накъде би те насочила, ако не работи. Ако искаш, ми пиши.

# 4
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Na  izsledvaniata na urinata pisheshe  masovo (tova beshe predi edna godina) ,ne obarnah tolkova vnimanie i ne predpolagah che moje da bude tolkova seriozno.
Трябвало е веданага да се лекуваш.
Мен тия цистити ме тормозеха с години- изчезне и след месец-два- айде наново. Голям кошмар ми беше! Пиех си лекарства почти непрекъснато, докато един път ми се случи в Австрия. В аптека ми препоръчаха един гранулиран чай специално за цистит. Той ми реши проблема. Вече почти 10 год. не ми се е случвало.
Трябва да отидеш при сериозен специалист нефролог. Успех!

Общи условия

Активация на акаунт