На фризьор при Мърфи

  • 4 224
  • 12
  •   1
Отговори
Момичета, току що си записах час при Мърфи. Искам да ме боядиса и да ме подстриже. Кажете дали прави хубави къси прически и изобщо какво ви е мнението за него.

# 1
  • Мнения: 45
Аз докато учех в Свищов само при него се постригвах в продължение на 4 години, че даже ходих и един път след това специално за постригване при него. Той тогава се канеше да заминава за София.
Но оттогава никой не може да ме постриже като него. Аз съм с тънка и рядка коса, с дължина до раменете - ееее, само той ми докарваше обем на косата от самата пострижка. Просто при самото филиране използва някаква специална техника с бръснач, взависимост от това, накъде да се извива косата - навън или навътре
Моля те дай ми някакви координати на салоните му- но искам лично той за постригването. Ако имаш и актуални цени...

# 2
  • Мнения: 226
И мен ме заинтригува този фризьор!

# 3
  • Мнения: 452
Докато учех в Свищов и аз съм се постригвала при него, доволна бях, но не чак очарована. То моята коса по принцип не всеки фризьор може да я постриже добре. Една приятелка продължава да се фризира при него в София, мога да я попитам за координати.

# 4
Телефоните в салона му в София са: 481 95 70, 0887 428 326. Трябва обаче изрично да кажеш, че искаш да запишеш час при него.

# 5
  • Мнения: 45
а цените какви са сега при него ?

# 6
  • София
  • Мнения: 211
 а къде се намира салона му?

# 7
  • софия
  • Мнения: 25 201
Последно, когато успях да стигна до него, есента, беше 30-и-нещо "подстригване и сешоар" . Косата ми е средна дължина.

# 8
  • в страната на чудесата
  • Мнения: 8 293
салона още ли е на иречек? добре подстригва, но мисля че славата му е малко пресилена...

# 9
  • софия
  • Мнения: 25 201
Аз ходих на Иречек, но има и на България. Има сайт. Аз също съм на мнение, че не е нещо хипер-мега, но е приятно. За мен най-добър си остава Чочо, но фолк клиентелата не ми понася.

# 10
Колкото пъти съм ходила в салона на Чочо нито веднъж не съм го видяла да подстригва той, въпреки че виданги съм искала той или фифи да ме правят. Все ме дават на разни други, което не ми харесва. Затова реших да сменя мястото, дано Мърфи ми обърне внимание и естествено да ме направи добре. Интересуваше ме дали е добър на къси прически, защото аз съм с къса коса, която е тънка и ако не се подстриже хубаво няма поддържане.

# 11
  • Мнения: 45
Аз ти гарантирам, че много добре прави късите коси - аз съм с тънка и рядка коса, и видаги ме е постригвал късо над раменете и ми прави страхотен обем от самата прическа .

# 12
  • Мнения: 12
Е,как,Мърфи е най-точния фризьор!Няма грешка в него,разбира си от работата! newsm10 smile3501 smile3521

Общи условия

Активация на акаунт