спря да яде през деня

  • 330
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 660
На моето кърмаче не му върви кърменето в последно време. Тотално спря да суче през деня. На 6 мес. и 2 седмици е. Сутрин към 10-11 и давам 2-3 лъжички ябълка, наобяд към 2 примерно яде картоф и тиква - общо 10-12 бебешки лъжички, пълни. Вода започнах да и давам, тъй като се запича и явно не и е достатъчно.
Общо взето нощем суче. През деня за приспиване също. Иначе предлагам - тя суква двайсетина мл и не иска. Ако и давам с лъжица яде. Просто не и си стои на гърдата. Дайте съвет. Притеснявам се дали си изсуква препоръчителното количество мляко, а и да не ми намалее кърмата.

# 1
  • Мнения: 58
Здравей!И ние сме така.Бебо не проявява вече голям интерес към сукането и търси нещо друго.Кърмя го сутрин и вечер,но започнах да го дохранвам защото той суче 1-2мин от мен и после не иска каквото и да правя.От страх да не гладува се принудих да му дам АМ.През целия ден му предлагам гърда,но той не иска,плаче и се дърпа.Пробвала съм и в спящо положение и през ноща-не иска и толкоз.Ако тя иска дори и по 20мл да изсуче давай и дори и през час.При вас може да е само временно и после пак да влезете в ритъм.Пожелавам всичко да се оправи и да се кърмите още поне 6 месеца Simple Smile ,докато при нас нещата вървят в друга посока CryУспех!

# 2
  • Мнения: 2 660
Е, не се отказвай, не давай АМ. Бъди по настоятелна, разхождай се, докато кърмиш или заставай на някое интересно място, за да има бебето какво да разглежда, докато яде. През останалото време цеди. Ако се е получил хаос в кърменето, пробвай под час - честото предлагане също може да изнервя. Или се доизцеждай под час и давай с лъжичка.

Общи условия

Активация на акаунт