Виенето на свят симптом на бременност ли е?

  • 11 621
  • 66
  •   1
Отговори
  • Мнения: 654
Зравейте!
С мъжа ми правим опити.
Последният ми цикъл беше на 27,12,2008 г.и още ми е рано за тест.
Нямам други симптоми, освен виене на свят и това,че ме болят гърдите.
Много ми е странно.
Ходя на иглотерапия за отслабване, но доки казва,че не може да е от иглите.
Не оставам гладна.Кръвното ми е 120/80.
Просто като се изправя или слизам по стълби ,или са загледам в нещо далечно, ми се вие свят.
Не съм припадала.
Какво мислите?

# 1
  • Мнения: 3 211
може.
аз втория път от много рано имах симптоми-прилошаваше ми, чувствах немощ, виеше ми се свят. и ние правехме опити и бях сигурна, че съм бременна.
щом и кръвното ти е добре.
дано да си бременна, щом го искате Hug

# 2
  • Мнения: 3 294
И аз имах такъв симптом , преди да разбера че съм бременна , като излизах на разходки и непонятно за мен ми се виеше свят . Дано е това което желаеш  Peace

# 3
  • Мнения: 636
Миличка, много ти е рано да имаш симптоми. Ако има бременност, то тя е на 3-4 дена. Дано да имаш успех!

# 4
  • Мнения: 3 268
На мен ми се вие свят от време на време преди цикъл или като не съм пила течности.На теб обаче пожелавам да е от друго.Скоро ще разбереш.

# 5
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Правите опити за детенце пък ходиш на иглотерапия за отслабване  Crazy Малко несъвместимо ми изглеждат двете желалия  Wink т.е. да си вталена или да станеш мама  newsm78
Виж кои са ти приоритетите  Hug няма лошо да водиш здравословен начин на живот но не и да "натоварваш" организъма си с диети или иглотерапия за отслабване  Rolling Eyes


Иначе изкчакай още няколко дена и си направи тест , така ще знаеш със сигурност  Peace


Стискам палци

Успех   bouquet


# 6
  • Мнения: 7 723
Миличка, много ти е рано да имаш симптоми. Ако има бременност, то тя е на 3-4 дена. ...
Което ще рече, че плода (ако има такъв)
все още не се е транспортирал до матката.
От друга страна, обаче и хормона ЧХГ, който се отделя
при наличието на бременност още не е достигнал
до такива стойности, че да дава отражение на какво и да било.

Искренно се надявам, обаче при тебе да е така Peace

# 7
  • Мнения: 3 092
Съжалявам, но и аз мисля че още ти е твърде рано за симптоми , но ти пожелавам да си бременна  ! Hug

# 8
  • Мнения: 9 392
Рано е още за симптоми на бременност!!! Peace

# 9
  • Мнения: 27 524
Рано е, да. Обикновено, когато се иска и чака забременяване, от самовнушение почти всички симптоми са налице  Crazy
Стискам палци да стане  Hug

# 10
  • Мнения: 2 090
И аз имах такъв симптом , преди да разбера че съм бременна , като излизах на разходки и непонятно за мен ми се виеше свят . Дано е това което желаеш  Peace
Успех  bouquet

# 11
  • BG
  • Мнения: 1 900
Не е предпоставка за бременност.Причините може да са много.

# 12
  • Мнения: 1 554
 аз така разбрах,че съм бременна беше много необичайно да ми се вие свят и напрегнати гърди Peace успех Hug

# 13
  • Мнения: 6 713
При мен беше симптом Wink

# 14
  • На топло...
  • Мнения: 584
Рано е, да. Обикновено, когато се иска и чака забременяване, от самовнушение почти всички симптоми са налице  Crazy
Стискам палци да стане  Hug

Подкрепям Peace!

... До десет дена вече ще знаеш с теста. Отпусни се и се наслаждавай на това, което имате сега само двамата с любимия. Мечтай и мисли положително! Има време за всички симптоми!
  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт