ще се побъркам, помогнете

  • 2 894
  • 30
  •   1
Отговори
  • Мнения: 24
Педи време бях писала тук за закъснението ми оказа се спонтанен домашен аборт.Сега обаче имам друк подобен проблем.Закасня ми 15 дни направих си тест и се оказа бледо розова чертичка,но 2 дни след това ми доиде М.Ходих при 1 генеколожка от София и познаите какви глупости ми наговори тая.Яйчници ме боляли защото сам имала газове(аз намам),закъснявало ми от лениви черва,от месец и половина ме болят циците и имам топчета зад зарната това било от повече хурмони ама нямало да ги лекуваме защото още сам била малка,М ми бил 3 дни (грешка 6-7),нямало да мога да забременея сега затова да не сам се притеснявало даже намало нужда и от предпазни средства като противозачатачни,а ние от 8 месеца правим бебе.Побърках се ве4еее ще откача

Последна редакция: чт, 15 яну 2009, 15:51 от djula

# 1
  • Мнения: 611
А какъв точно е въпроса ти Tired

# 2
  • Мнения: 24
Сега какво да правя.Тази лекарка ми се стори луда незнам вие как мислите.даите савет или предложете друг лекар

Последна редакция: чт, 15 яну 2009, 15:57 от djula

# 3
  • Мнения: 3 092
Отиди при друг лекар без да се чудиш .

# 4
  • Мнения: 611
Сега какво да правя.Тази лекарка ни се стори луда незнам вие как мислите.даите савет или предлийете друг лекар

Не знам дали " луда " е точното определемие , но нищо не ти  пречи да потърсиш и друго мнение от друг лекар Peace

# 5
  • Мнения: 40

На колко години си, ако не е тайна Simple Smile

# 6
  • София
  • Мнения: 1 197
следиш ли овулация, много момичета бъркат закъсняването на цикъла с късната овулация на което се дължи удължаването на самия цикъл. ако си засякла овулация и ти е закъсняло 15 дни си е притеснително, иначе може да е нормално. споменаваш аборт? как го разбра? преглед? имаше ли установена бременност? има много въпроси, които биха ни били полезни за да ти помогнем! но ако първата бременност е била установена и това което ти се е случило сега, може би е време да смениш доктора или поне да потърсиш второ мнение!!! успех ти желая от все сърце

# 7
  • Мнения: 24
а да забравих да ви кажа че ми каза и че на 21 год. вазраст било нормално и дори да ми прескочи

# 8
  • Мнения: 24
ходих на преглед за аборта май месец.увото ми е на 14 ден

# 9
  • Мнения: 2 270
смени си лекаря Peace

# 10
  • Мнения: 1 001
потърси и друго мнение Peace

# 11
  • Мнения: 1 335
Бягай тутакси от кабинета на тази ... жена!
Започни всичко от начало с новия лекар. По негово (а може би и твое) усмотрение проследи репродуктивните хормони.
Зарежи глупостите, че няма да забременееш и гледай напред!

# 12
  • Мнения: 802
Момичетата са го казали,смени док. и то бързо. Късмет! Peace

# 13
  • Мнения: 206
а да забравих да ви кажа че ми каза и че на 21 год. вазраст било нормално и дори да ми прескочи
Абе не е съвсем нормално мен ако питаш,наистина трябва да отидеш при друг лекар и да си направиш изследвания.

# 14
  • Мнения: 3 695
както са казали повечето момичета, отиди при друг лекар  Peace

Общи условия

Активация на акаунт