Коламаска и бременност

  • 641
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 142
здравейте Simple Smile
наскоро разбрах, че съм бременна и сега съм потънала в разни въпроси и чуденки, но най- наболелият е.. как се отразява кола маската на крака и триъгълник в това състояние?
ще се радвам да споделите своя опит..
а и докога е добре да се ползва този метод?

# 1
  • Мнения: 454
През цялата си бременност съм ходела на кола маска без проблем.  Изобщо даже не ми е минало през ума да се обезкосмявам по друг начин. 

# 2
  • София
  • Мнения: 721
през цялата бременност, включително и в деветия месец. Не можех да си представя, че заради раждането трябва да се подложа на бръснач ( никога не съм го правила).

Защо си мислиш, че ще ти навреди????
Единственото, което ми беше споменала козметичката, е че трябва да е само по-внимателна при триъгълника ( а пък аз не оставям нищо)...за да не би случайно да предизвика контракции....това ми се видя странно.....но така и нищо не се случи....
Така че давай смело  Laughing

# 3
  • Мнения: 142
точно защото съм чувала, че може да предизвика контракции.. за това се притеснявам.
но явно няма защо Simple Smile благодаря ви!
ужасяваме да започна да се бръсна или нещо от сорта...

# 4
  • Мнения: 5
Здравейте!Аз съм бременна 7 месец и не съм спирала с колата маска , обезкосмявам навсякаде.Неискам и да помисля за бръснач особено сега като нищо не виждам там долу и немога да се сгъна smile3506.Даже съм изчислила кога трябва да е последната Laughingпреди раждането ,само бандитка да не реши по-рано да се появи newsm32

# 5
  • Мнения: 11 063
Щави се смело.
И аз ходих на кола-маска до края на деветия месец. Е, с напредването на бременността онази област се кръвоснабдява по-обилно и епилацията там боли повече от обикновено... но се търпи. Което, обаче, не ми спести бръснача в родилното  #2gunfire

Контракции - едва ли ще получиш, ако нямаш проблеми с тях по принцип.

# 6
  • Мнения: 7 263
Ако бременността ти тече нормално, най-вероятно няма да имаш проблем. Препоръчително е да се избягва кола-маската в първите месеци \ поне на мен козметичка ми го е казвала\.
В 9-тия месец вече и да получиш контракции, няма нищо лошо.
За краката по принцип няма проблем.

Общи условия

Активация на акаунт