42-ро ОУ Х. ДИМИТЪР-препоръки за учителка 1ви клас 2009/2010г

  • 2 913
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 370
До майките,чиито дечица учат в това училище.Интересувам се от учителките,които ще поемат сега учебната 2009/2010 година 1ви клас.коя бихте препоръчали или поне някакви мнения по въпроса.До колкото разбрах имената са им Бакърджиева,Велева,Маджарова.Има още една госпожа,но не се сещам името й.

# 1
  • Мнения: 3 835
Има ли сайт училището?
КОгато подавах документи за дъщеря ми, останах с впечатление че има, а не го откривам!

ivafara, за съжаление нямам инфото което търсиш.

# 2
# 3
  • Мнения: 370
Има ли сайт училището?
КОгато подавах документи за дъщеря ми, останах с впечатление че има, а не го откривам!

ivafara, за съжаление нямам инфото което търсиш.
има,да и клйомба го е посо4ила./изжиниме за грешно изписания ти ник,но сам с фонети4ната кирилица и много и се ядосвам.постоянно баркам буквите./ Tiredе,ни6то стики,здраве да е.благодаря все пак.
кльомба,ти каде,т.е при кого записа малката?при кои у4ител?

# 4
  • София
  • Мнения: 1 324
При г-жа Бакърджиева. Вие сте при Маджарова, нали? Избрах уж по-строгата пък ще видим. От сега ми се е свило сърцето, все едно аз ще съм в първи клас.

# 5
  • Мнения: 370
аз  избрах Маджарова,за да не си тормозя детето,за6тото другата госпожа била доста строга. а тази ми я похвали едно бив6е нейно у4ени4е.каза ,4е била много спокоина и мила жена.и не разделя децата на тези и онези.има равенство,преподава добре и ти влиза в положение ,когато трябва.в последтсвие 6те споделя какво представлява.дано сме улу4или.е както и вие де.нямам ни6то против която и да било у4ителка.просто записах тази,за която ми казаха няколко думи4ки.а  за другите воб6те си нямам на идея какви са.не ги познавам.ами живот и здраве 6те видиме.

# 6
  • Мнения: 3 835
кльомба, благодаря!   bouquet
Чичко Гугъл този път ми изневери.

аз не съм посочвала госпожа. записах да е в паралелка с рисуване, пък да видим. Sunglasses

# 7
  • Мнения: 370
ха, Стики,нашата паралелка ако не се лъжа май е с рисуване.ти за 42ро училище ли говориш?може децата ни да се паднат в един клас. Hug

# 8
  • София
  • Мнения: 1 324
Из сайта на училището:
ІVа - Иванка Георгиева Бакърджиева
ІVб - Детелина Иванова Германова
ІVв - Параскева Петкова Велева
ІVг - Кръстана Янева Германова
По учебен план за РИИИ се обучават учениците от Ів, ІІа, ІІІг, IVа класове.

Означава ли това, че класа на г-жа Бакърджиева е с рисуване? Ако е така, дъщеря ми ще бъде първата изгонена първокласничка. Laughing

# 9
  • Мнения: 370
Из сайта на училището:
ІVа - Иванка Георгиева Бакърджиева
ІVб - Детелина Иванова Германова
ІVв - Параскева Петкова Велева
ІVг - Кръстана Янева Германова
По учебен план за РИИИ се обучават учениците от Ів, ІІа, ІІІг, IVа класове.

Означава ли това, че класа на г-жа Бакърджиева е с рисуване? Ако е така, дъщеря ми ще бъде първата изгонена първокласничка. Laughing


аааааа,кльомба,Бакърджиева е литератор.тя май си е паралека български език и литература.не е с рисуване.но това май ще го разбереме юни месец на родителската среща.

# 10
  • София
  • Мнения: 1 324
На родителската среща щяло да се реши коя паралелка ще е с рисуване. Нямало нищо общо с госпожите, които водят класовете.

# 11
  • Мнения: 370
ясно.това съм го пропуснала като информация.а  и на теб ли казахаче началото на юни ще има родителска среща или?имаш ли още някъква информациякоято си разбрала наскорозащото аз несъм ходила до училището от януари когато подадох молбата?

Общи условия

Активация на акаунт