Взеха малкия Хитлер от родителите му

  • 7 820
  • 131
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11
Определено има нещо гнило в тази история, много ми е интересно какво ще се окаже!

Цитат

Преди близо месец ви запознахме с историята на семейство от Ню Джърси, кръстило малкия си син Адолф Хитлер.

Тогава сладкар бе отказал да изпише, върху тортата за рождения ден на момчето, надписа “Честит рожден ден, Адолф Хитлер”.

Днес властите в Америка съобщиха, че 3-годишното момче Адолф и двете му по-малки сестри са отнети от родителите си. Момиченцата също носят многозначителни имена ХонсЛин Хинлер Джанин (алюзия за Хайнрих Химлер) и Джойс Лин Арийска Нация Кемпбъл.

От полицията не съобщиха подробности около това, което е наложило разделянето на децата от семейството им, единствената информация, която дадоха на медиите беше, че отнемането на опека не се дължи единствено на имената на малките.

Снимки на момченцето тук -> http://www.topnews.bg/bg/article?id=3254

# 1
  • Мнения: 25 597
Цитат
Двамата решили да кръстят сина си на името на фашисткия диктатор след като прочели поздравителната реч на Гьобелс, произнесена по радиото по случай 50-годишнината на Хитлер. Тогава министърът на пропагандата на Третия Райх заявил, че “"нито един човек в света не може да остане безразличен към името Хитлер".


 Joy
Макар че, не виждам защо да са постъпили по-глупаво от хората, кръщаващи децата си на герои от латиносериали.  Thinking

# 2
  • Мнения: 5 647
Е, аз познавам един човек, който се казва Сталин.

# 3
  • Мнения: 4 292
Еми лошо няма. Кръстили си децата на човек, отговорен за смъртта на милиони невинни хора. К'во толкова?

# 4
  • Мнения: 27 524
Е, аз познавам един човек, който се казва Сталин.

А аз - Елвис  Grinning

В Щатите има петима Исус Христос  Laughing

# 5
  • Мнения: 25 597

В Щатите има петима Исус Христос  Laughing

В България Исусовците са много повече - особено сред мургавите ни сънародници.  Laughing

Я да попитам - името ли прави човека или човек - името?

# 6
  • Мнения: 4 585
Аз съм живял 5 години в един град, който се е казвал Сталин.
И познавам мъж с име Сталин, но по нищо не личи това да му създава някакви комплекси.
Тия ако дойдат в България и да мерят със същия аршин, половината семейства ще останат без деца.
А ако дойде зоополицията, ромите ще останат без добитък.

# 7
  • Мнения: 7 837
Понякога, насила създадения медиен шум, може да ти изиграе лоша шега. Кой знае какво е излязло на бял свят. А можеха да си замълчат и изрисуват собственоръчно свастика върху тортата.
Да беше си сменил собственото име, като е такъв почитател.

# 8
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 498
Цитат
Аз съм живял 5 години в един град, който се е казвал Сталин
За Варна ли става дума?През 60-те за няколко години е била прекръстена на Сталин.

# 9
  • Мнения: 4 585
Аха. В градската библиотека бях попаднал на книга с печат Окръжна библиотека град Сталин. Тя още ли е в оная стара сграда на три етажа?

# 10
  • Мнения: 14 654
разделянето на децата от семейството им, единствената информация, която дадоха на медиите беше, че отнемането на опека не се дължи единствено на имената на малките.
Това горе го тълкувам, че са взели децата не само заради имената им, но все пак и заради тях. Но може да са се изгубили в превода и информацията да изкривена. Не вярвам да отнемат деца заради имената им, даже за американците е прекалено.

# 11
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 498
Цитат
.....Окръжна библиотека град Сталин. Тя още ли е в оная стара сграда на три етажа?
В  Общината е вече.

# 12
  • Мнения: 27 524
Макар че, не виждам защо да са постъпили по-глупаво от хората, кръщаващи децата си на герои от латиносериали.  Thinking

Е, по-добре Росарио, Рик или  Касандра от Арийска Нация  Crazy

# 13
  • Мнения: 3 447
Еми лошо няма. Кръстили си децата на човек, отговорен за смъртта на милиони невинни хора. К'во толкова?
А че то и Александър е позатрил двама-трима, ама кво  Laughing

# 14
  • Мнения: 97
Америка .... 'Демокрация' ....

Общи условия

Активация на акаунт