Боровец хотел Ледени Ангели

  • 5 639
  • 31
  •   1
Отговори
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711
Предстои ни почивка там. Избрахме го понеже от агенцията ни увериха, че детския кът им е страхотен. Никога не сме били там, а и нямаме познати, които да са го посетили. Някой бил ли е там? Какви са отзивите ви за него? Детският център какво представлява? Спа центъра заслужава ли си? Храната добра ли е? Добре ли е отоплено? Как е хигиената? ТОва се сещам да питам за сега. Simple Smile
Благодаря на всички за отговорите предварително!

# 1
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
мога само да кажа, че е баш в подножието на пистите.
Чрез коя агенция резервира?

# 2
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711
Хотелът отказал на агенцията, която ни го препоръча и затова си говорехме директно с хотела и резервирахме.

# 3
  • Мнения: 3 695
ходила съм само да обядваме там, изглежда добре
 почти на пистата е  Peace

# 4
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711
Добре ли готвят според теб?

# 5
  • Мнения: 3 695
добре си похапнахме  Laughing
няма да съм ти много полезна, хапнахме неща като пърж.картофи и кебапчета  Rolling Eyes от които според мен не може да се каже как е кухнята   Peace

# 6
  • Мнения: 502
и ние се чудим дали да не направиме една почивка в боровец. това което видях в сайта за избрания от вас хотел ми хареса.
Цветелина моля те за отзиви, защото и ние смятаме с детето да отидем.
аз гледах и сайта на Х-л Ястребец и сега търся тук имаше тема за този хотел да видя какви са отзивите и от там.

# 7
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711
От 17.01 до 24.01 имат промоционални пакети с включена закуска и вечеря. http://www.iceangelshotel.com/bulgarian/promotions/12/ Като се върнем ще разкажа и силно се надявам да не останем разочаровани.
elidivka виждам, че момичетата са ни на една възраст. Simple Smile Дано и детския център да отговаря на очакванията ми.

# 8
  • Мнения: 286
Предстои ни почивка там. Избрахме го понеже от агенцията ни увериха, че детския кът им е страхотен. Никога не сме били там, а и нямаме познати, които да са го посетили. Някой бил ли е там? Какви са отзивите ви за него? Детският център какво представлява? Спа центъра заслужава ли си? Храната добра ли е? Добре ли е отоплено? Как е хигиената? ТОва се сещам да питам за сега. Simple Smile
Благодаря на всички за отговорите предварително!
Ние бяхме там извън сезона - началото на ноември. Право да ти кажа легна ми на сърцето този хотел. Наистина е в началото на пистите Мартинови бараки. Предполагам, че сега е още по-хубаво, защото са ти под носа съоръженията. Персоналът е изкл.любезен. Хигиената е на високо ниво. Обзавеждането е супер.
За храната ми е трудно да кажа -ние само закусвахме там, не е много разнообразно, но е вкусно. Иначе обядвахме в комплекса. Хубавото е, че е в центъра и има много места където да отиде човек.
За СПА центъра - има малък басейн, джакузи, сауна, масажи, фитнес.
 Басейнът, сауната и фитнесът са безплатни, за джакузито платихме 10лв. на час, но никой не седи до теб с часовник да засича време.
За детския кът - имаше една стая с разни играчки и ДВД. Освен това имаше една празна стая отсреща, която може би в сезона също се ползва за детски игри- не знам.
Отоплено е перфектно.
Дано съм ти била полезна. Ако имаш въпроси питай.

# 9
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711
Ау Bonita77 благодаря ти! Simple Smile Случайно да забеляза дали детския кът го затварят след 17:00 h? Хранителен магазин наблизо дали има? Изключително ме зарадва като каза, че е на центъра. Незнаех.  Hug

# 10
  • Мнения: 286
Ау Bonita77 благодаря ти! Simple Smile Случайно да забеляза дали детския кът го затварят след 17:00 h? Хранителен магазин наблизо дали има? Изключително ме зарадва като каза, че е на центъра. Незнаех.  Hug
Не, не едва ли го затварят. Пък и персоналът е толкова любезен, че ако трябва само за теб ще го отвори.
Сега за хранителните магазини. Има наблизо, но той е доста скъп. По-добре да се разходите пеш на около 150м. Спускаш се покрай хотелите Рила и Самоков и тръгваш надолу по пътя. Отляво е пътя по който сте дошли, а вдясно има едно разклонение, което отива към старата част на Боровец. Има табелка МИНИМАРКЕт или нещо от сорта. Там са най приемливи цените. Изобщо поразходете се из комплекса, може и други магазини да откриете. Аз и затова го харесах този хотел, защото е в центъра на комплекса, а ние в момента сме без кола и ни е по-достъпен. Пък и моето камилче откъм натурални сокове и безалкохолни е като гъба сюнгер. Ако само от ресторанта купувам ще фалирам.
Весело изкарване ви желая! После да разказваш.

# 11
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711
  bouquet Hug Благодаря за отделеното време и изчерпателните отговори!

# 12
  • Мнения: 3 695
zwetellina добре да си изкарате и чакаме отзиви после  Peace

# 13
  • Мнения: 502
дано да останете доволни и аз чакам отзиви! от това което писа Бонита 77 се понавих и аз за този хотел.

# 14
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711
Вече сме в хотела. Както се подразбира има нет.  Mr. Green
Първи впечатления на мама с малчо: А бе много ниско тези ключове за осветлението. Идеално пасват на височината на дъщеря ми. На същата височина е и картата, която задейства захранването. Постоянно ни спира тока по нейна вина разбира се. /постоянно издърпва картата/ ooooh!
Детският кът неоправда очакванията ми. Малък е, колкото килерче, а и играчки почти никакви няма. Добре че домъкнах цял куфар за всеки случай.
Сега хубавата страна: Много приятно хотелче. Топличко, чистичко и сме до пистите. Може да се пързаляш колкото искаш.  Crazy Банята е с вана и топла вода има постоянно. За малката има в стаята кошарка заедно с бельо към нея. Незнаехме и носим нашата заедно със завивките и постелките, но нищо.
Храната: Не сме я опитали още, но и нея ще изкоментирам.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт