Д-р Галина Петрова ,Айтос?

  • 13 669
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 521
Привет!
Искам да попитам някой има ли информация за въпросната лекарка.Чух че била в Айтос,била добра и за фм.Разполагала с 4д,но исках повече инфо.Не намерих нищо в търсачката,за това се извинявам ако темата е обсъждана вече.Благодаря предварително.

# 1
  • Мнения: 249
Здрасти  Simple Smile  Моя близка е ходила при нея, имала е проблемна бременност. Много е доволна, аз мисля да ходя при нея за третата ФМ. Само че е без запазен час, отиваш и чакаш  Peace Работи от 9.30-12.00 и 14.00-18.00. Препоръчвам ти да отидеш вторник или четвъртък следобяд, на мен така ми казаха, че било по-малко натоварено   bouquet

# 2
  • Мнения: 521
renka79
мерси много!И аз мисля за трета фм и за това питах,че с тия пътища не ми се ходи до Пловдив.Благодаря   bouquet !

# 3
  • Мнения: 2
Много ви моля ако някой има адреса и телефона на д- р Галина Петрова да ми го изпрати!

# 4
  • Мнения: 249
Здравей, тел:0888 514407, 0899 815262

# 5
  • Мнения: 11
Здравейте на всички, аз днес бях на преглед при доктор Петрова, невероятен лекар. Регистрирах се тя да ми води бременността. Работното и време вече е от 08.00 до 12.00 и от 13.00 до 17.00 но ако има много клиенти не почива на обяд. В събота също работи от 09.00 до 13.00. Адресът е гр. Айтос ул Стационна №40

# 6
MN. OTZIV4IV D-R KOGATO SI PRED KABINETA I PLA6TA6 A KOGATO IMA6 NUJDA V TEJAK MOMENT KARVJA6T MOMENT TI KAZVA IDETE V AG EVA SLIVEN KADETO 18 4ASA NJAMA KOI DA TE PREGLEDA I PO4VAT DA TE LEKUVAT BEZ DA TE PREGLEDA D-R

# 7
  • Мнения: 2 011
MN. OTZIV4IV D-R KOGATO SI PRED KABINETA I PLA6TA6 A KOGATO IMA6 NUJDA V TEJAK MOMENT KARVJA6T MOMENT TI KAZVA IDETE V AG EVA SLIVEN KADETO 18 4ASA NJAMA KOI DA TE PREGLEDA I PO4VAT DA TE LEKUVAT BEZ DA TE PREGLEDA D-R

Ами измива си ръцете докторката ..... а Сливен е далече Sad  Така  е по-лесно за нея !

# 8
  • Мнения: 2
Здравейте някой знае ли дали работи с направление и добра ли е

Общи условия

Активация на акаунт