цял ден ме "чеше" да се изфукам ...

  • 1 232
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 35 891
 ... Яничка е наддала за 5 седмици 1 кг. /и още 50на грама/ и е порастнала с 10 см. /според меренето на джи-пито от днес, възможно ли е толкова много сантиметри/. Много ви благодаря!  Hug  bouquet

# 1
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Браво на вас! Simple Smile

# 2
  • Мнения: 385
Браво! Браво! Браво!  bouquet

# 3
  • Мнения: 2 489
Браво за килограмите, обаче за сантиметрите май има грешка...

# 4
  • Мнения: 35 891
Браво за килограмите, обаче за сантиметрите май има грешка...

и аз имам известни подозрения за мутанство или неправилно мерене, но клоня към второто Simple Smile

# 5
  • София
  • Мнения: 2 958
Браво! Дара първия месец беше с 6см по-голяма! Едно от мартенските беб4ета беше с 8см по-дълго!

# 6
  • Мнения: 4 244
Има вероятност още в болницата да не са я измерили правилно или при последното мерене.
Получават се грешки понякога щото има различни практики за мерене,които изпитах на собствен гръб с сина ми
Изписаха ни 56 см от болницата, а на първата консултация 2 седмици по късно го измериха 53  #Crazy
Грешката се получава когато се мери нацяло дължината или  от става до става

# 7
  • Мнения: 2 489
Аз като гледам как ги мерят, може да се окаже, че се смаляват.
Та затова моята педиатърка ми каза, че в Словения въобще не ги мерели до 6-ия месец, защото  не може да е точно.

На последната консултация ни измериха с 3 см. по-дълги и лекарката се зачуди, дали не е измерила сестрата грешно. Видя й се много. Абе меренето е едно към гьогири /така ли се пише/

# 8
  • Мнения: 2 489
ееее, изпревари ме

# 9
  • Мнения: 35 891
тя се роди 4 кг., възможно е да е била повече от 52 см.
сестра й беше по-лека със сто грама, но със сантим по-дълга ...

# 10
  • Мнения: 980
 smile3501 Брей, че сте големи! newsm44
Да, на меренето не може да се вярва, но все пак предполагам че е там някъде (6-8-10 см)Чудесно!

# 11
  • София
  • Мнения: 18 679
 newsm10Давайте все тъй  bouquet

# 12
  • Мнения: 2 489
А пък ако продължава да расте с тези темпове, на годинка ще е манекенка с ръст 1.73 Heart Eyes

# 13
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 911
Браво, браво, все така да си качвате.  bouquet
А за ръстта грешки стават и още как. На нашите консултации, когато я мери лекарката винаги я  изкарва по-къса от предишния път, когато я е мерила сестрата. Явно зависи от задсантиметърното устройство Mr. Green

# 14
  • Мнения: 3 550
Браво! И пак да се похвалите!

Общи условия

Активация на акаунт