чувствам се много виновна

  • 4 663
  • 102
  •   1
Отговори
  • Мнения: 103
Здравейте мами!Днес попаднах в една много неловка и кошмарна за мен ситуация.Нека ви разкажа и дано ми олекне.Днес отидох на маникюр с детето,защото нямаше на кой да я оставя.Влизам в салона и от вратата:'Лелеее,колко е сладка,колко е хубава.Дадох я на маникюристката/защото я познавам/и тя започна да я прегръща/е не я целуваше само защото имаше ярко червено червило/.Тя я даде на колежката/колегата и /неразбрах от какъв род е/и на всичко от горе беше от ромски произход.Грабнах му я от ръцете,за да я съблека.Докато ми правеше маникюра я взе друга колежка,която беше много коректна-държеше я без прегръдки и целувки.Тъкмо се успокоих и дойде едно семейство-мъж,жена и дете.Мъжа като я видя започна и той колко била сладка ,колко била мила и я целуна по ръчичката Embarassed,направо побеснях. #Crazy #Crazy #CrazyОХ.... Чувствам се много зле,чувствам се гузна,че не им казах да я оставят.Аз просто исках да си е до мен в количката.Никога няма да допусна да се случи пак.Но не мога да си го простя и си мисля,че една МАЙКА не би го допуснала CryНаистина ми беше кофти ден.

# 1
  • Мнения: 4 290
Е, какво толкова е станало? Чак пък да се чувстваш лоша майка... На детето некомфортно ли му беше?
Съжалявам, но мисля, че драматизираш.  Simple Smile

# 2
  • Мнения: 1 233
И аз миля, че не е станало нещо кой знае какво. Даже не мога да разбера точно какъв е проблема newsm78

# 3
  • Мнения: 1 919
 Hug нищо не е станало, спокойно, следвашия път просто ги помоли да ти оставят детето да си седи в количката Wink

# 4
  • Мнения: 103
Ами не ме разбирайте погешно не съм някоя лигла,но за първи път я взимат непознати.Може би за в бъдеще ще има много ,който да и се радват,но......чак пък такива прегръдки и целувки...

# 5
  • Мнения: 22 343
Донякъде те разбирам, детето е още малко и ти искаш нон стоп да е до теб и никой да не го пипа. ))
Трябвало е просто да предупредиш хората там, да я оставят на спокойствие, но не се е случило нищо кой знае какво, никой не е навредил на детето.
След време ще се радваш на това, че някой проявява желание да я вземе поне за миг и да не се занимаваш ти с детето нон стоп. )

# 6
  • BG
  • Мнения: 1 900
И какво му е толкова странното,че са се радвали на детето ти,чак и виновна да чувстваш.

# 7
  • Мнения: 4 290
Ами не ме разбирайте погешно не съм някоя лигла,но за първи път я взимат непознати.Може би за в бъдеще ще има много ,който да и се радват,но......чак пък такива прегръдки и целувки...
Напротив, аз те разбирам много добре, но не смятям, че само защото си замълчала, това те прави лоша майка.
Сигурна съм, че ако детето видимо не се чувстваше добре, ти щеше да се намесиш веднага, нали? Пък и  хората са сметнали, че ти правят услуга, едва ли са имали лоши намерения.

# 8
  • София
  • Мнения: 6 146
Разбирам те, защото бебчето е още малко, а сезона е грипен, непознати хора. Но пък почти не можеш да очакваш да е друго яче като си я вкарала там. Освен ако е спяла или от самото начало да кажеш, че не искаш да я пипат.
Не се чуствай толкова виновна, нищо страшно не е станало. Изкъпи си я хубаво и стига го мисли!

# 9
  • Мнения: 9 973
или ни пързаляш,или просто си стой вкъщи.Ти ако видиш бебе,няма ли да му се зарадваш?

# 10
  • София
  • Мнения: 2 508
Много добре разбирам как се чувстваш! И аз съм малко маниак на тема хигиена и сигурно ще се изприщвам, като ми пипат детето (да ми е живо и здраво Praynig). Но не се самообвинявай, достатъчно е голяма и точно сега трябва да гради имунна защита при контакт с други хора.

# 11
  • Монреал
  • Мнения: 1 469
Разбирам те. Станалото станало обаче - другият път ще си имаш едно на ум и ще кажеш, че предпочиташ да не се целува детето, можеш винаги да кажеш, че се страхуваш от грипове и подобни такива.

# 12
  • Мнения: 378
чак пък  виновна newsm78 не се вманиачавай толкова

# 13
  • Мнения: 4 433
Не е станало чак толкова голямо и страшно нещо,за да се обвиняваш,че повече няма да го правиш.

Порадвали са се малко,няма лошо.

пп:да не стане като темата..не ми пипайте детето Whistling

# 14
  • Мнения: 103
Те хората наистина искаха да ми помогнат и постоянно ми повтаряха 'Не се притеснявай в сигурни ръце е'а аз през цялото време гледах като темерут,нито приказвах,нито се смеех-само наблюдавах ooooh!Май наистина ще трябва да свикна.

Общи условия

Активация на акаунт