Първа менструация след раждането

  • 963
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 13
Момичета, въпросът ми е за първата менструация след раждането. По-продължителна ли е, в сравнение с преди това? питам, защото менструацията ми е по-продължителна от преди това, а стана и някакси бледо розова. това нормално ли е? Ако някой знае, споделете.

# 1
  • София
  • Мнения: 170
Кърмиш ли още?Защото ако кърмиш това,което ти е дошло не е менструация.

# 2
  • Мнения: 1 722
Моята е по-обилна, по-продължителна, безболезнена /за разлика от преди/, но яркочервена.

Последна редакция: чт, 28 юли 2005, 08:43 от Anita_79

# 3
  • Мнения: 5 577
Моята е по-обилна, по-прдължителна, безболезнена /за разлика от преди/, но яркочервена.

И при мен е така.

Съветвам те да отидеш на преглед!

# 4
  • Мнения: 3 200
Аз кърмих 8 месеца и от 40-1 ден след раждането имам нормална меснструация, не може да се обобщава

# 5
  • Spain
  • Мнения: 3 750
на мен ми доиде 8 месеца след раждането . беше обилна ,силно4ервена ,доста продулжителна . поне за мен не бе болезнена ,но се 4уствах доста отпаднала

# 6
  • София
  • Мнения: 2 271
На мен ми дойде на третия месец и наистина беше по-дълга от обикновено. Не съм забелязала промяна в цвета. Но и при мен вече е безболезнена - сега ми е  едва втория път след раждането, но определено не ме е болял корем. Доколкото съм чувала след раждането много от процесите в тялото на жената се регулират и цикъла, като един от тях започва да идва по-редовно и да протича по-леко.

Общи условия

Активация на акаунт