Моля за адрес ,моля

  • 672
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 197
Здравейте момичета може ли някой да ми каже как да изпартя жалба до нои София по интернет защото аз съм от Благоевград ,а управлението на фирмата е в София .Много ще съм ви благодарна защото от почти четири месеца не съм получавала майчинство.Благодаря предварително   bouquet

# 1
# 2
  • Мнения: 1 763
Пращала съм мейл на този адрес:"Sofia@NSSI.BG" . Отговор получих от този: "benefits@sofia.nssi.bg".

# 3
  • Мнения: 197
Много благодаря,малко нахално от моя страна но образец на жалбата има ли или каквото напиша това   bouquet

# 4
  • Мнения: 1 763
Ами аз точно жалба не съм писала, написах в сободен текст за колко време не съм получавала майчинство, добавих трите си имена, ЕГН-то и името на работодателя. Получих отговор няколко часа по-късно, а парите- на другия ден. Грешката беше в НОИ, след като им обърнах внимание, я коригираха.

# 5
  • Мнения: 78
Според мен е по-добре да я пратиш с препоръчано писмо, поне ще имаш доказателство че са я получили ако се стигне до по-сериозен спор. Аз така щях да я пращам, когато ми бяха объркали майчинството (изплащаха ми го на 40%!!!!), ама се коригираха бързо.

# 6
  • някъде в България
  • Мнения: 65
Най-добре напиши каквото сметнеш за добре. Аз им писах писмо, което приеха за жалба, и ми бе отговорено от човек отговарящ за жалбите. Може и да не ти отговорят веднага, но не се притеснявай. Все пак доста хора им пишат.
Успех  Hug.

# 7
  • Мнения: 1 558
Просто опиши проблема си на този адрес.Пиши си трите имена и ЕГН,за да могат да направят справка и ще ти отговорят Peace

Общи условия

Активация на акаунт