Сърдечно болно дете и хомеопатия.

  • 540
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 337
Здвавейте! Малкият ми син е сърдечно опериран. Предстои му още една операция. 
На хомеопатично лечение сме от края на Септември - миналата година. Ефектът е, че по-малко боледува или ако се разболее - му минава по-бързо. Развива се напълно нормално, ходи на ясла, доста буйно и жизнено дете е.
Бих искала да ви попитам има ли някакви методи, някакви нестандартни лекове, който да подпомогнат сърдечната му дейност. Операцията, която му предстои е неизбежна, но ако някой знае нещо за сърце - ще съм му благодарна да го сподели.

# 1
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Ох,много съжалявам мила Hug.Важното е че по-малко боледувате,това също е от значение,така и сърцето по-малко се товари.Не мога да ти дам съвет,мога само да те успокоя.Моя първа братовчедка има две операции на сърцето.Направени са още преди 20 години,когато медецината не беше толкова напреднала.Сега тя има детенце на три години,добре е,само не трябва много да се натоварва.Вярвам,че и при вас всичко ще е наред Hug

# 2
  • Мнения: 337
Благодаря ти за окуражителните думи Глухарче  Hug И аз вярвам, че всичко ще е наред, но ми се иска да помогна с каквото мога на детето ми. Постоянно търся други алтернативи на лечение.

Общи условия

Активация на акаунт