Babytv какво ви е мнението?

  • 1 182
  • 10
  •   1
Отговори
  • в белята
  • Мнения: 536
Мами вие имате ли така широко рекламираната Baby TV?И по важно вашите мъничета харесват ли я?Бихте ли оставили вашето дете да гледа само телевизия пък било и тя до някъде образователна? newsm78 newsm78 newsm78

# 1
  • Мнения: 7
Имаме BabyTV от 2 години. Сина ми гледаше с интерес но сега вече гледа други канали. Този канал е за много малките. По-бебешки бих казала. Но наистина върши работа когато трябва човек да прави нещо а детето не иска да стои само. Grinning

# 2
  • Мнения: 3 634
Нали само тези с цифровата ТВ могат да я гледат?  newsm78
Незнам какво да кажа за образователните програми, при нас ми се струва, че има ефект само от Телетъбисите. Позволявам му по 20мин/ден само през
уикенда и определено разви двигателните умения. Прави нови чупки в танците, опит за кълбо напред и се завива с одеяло.  Laughing

# 3
  • Мнения: 157
Имаме Baby TV от две години и нещо. Доволна съм. Научи доста английски думички, както и песнички.

# 4
  • Мнения: 422
Имаме Baby TV от две години и нещо. Доволна съм. Научи доста английски думички, както и песнички.

И ние така... Има си определени филм4ета, които гледа. Някои наистина са съвсем бебешки (на тях ве4е не им обръща внимание), но си има и по-образователни - Louie's World поредицата например...
Хубава е телевизията Simple Smile

# 5
  • Мнения: 743
При нас я няма тази телевизия. Преди известно време вървяха някакви реклами за нея, но до ден днешен все още я няма. Ние сме на CabelTel. Вие на кой оператор я гледате?

# 6
  • Мнения: 1 233
Ние сме на Булсат и нямаме този канал. Ще взема да проуча дали може да го пуснем някак си... newsm78

# 7
  • Мнения: 3 504
При нас я няма тази телевизия. Преди известно време вървяха някакви реклами за нея, но до ден днешен все още я няма. Ние сме на CabelTel. Вие на кой оператор я гледате?

И ние сме на Кейбъл, сега я чувам тази телевизия newsm78

# 8
  • София
  • Мнения: 423
Аз съм на Кейбъл Тел и я имам.Общо са 3 или 4 бебешките програми,едната е руска.
П.П.Цифрова ми е

# 9
  • Мнения: 4 393
Ако имам нещо за вършене, а малката е в едно от нейните си настроения, само тази ТВ оправя нещата, като хипнотизирана гледа, така че понякога направо си мисля, че съм благословена с този канал.Предполагам, че е така защото е още малка, като почне да разбира едва ли ще й прави впечатление.Интересното е, че дори и да не я гледаме ако само я слушаме пак сме в добро настроение.Вече и аз знам наизуст всички песнички.

# 10
  • Мнения: 3 216
Значи без цифрова не може да се хване? Аз сьм на Евроком ? Някой с Евроком дали я хваща?

Общи условия

Активация на акаунт