бижутерии в София / годежни пръстени

  • 31 806
  • 15
  •   1
Отговори
Здравейте,
Бихте ли ми препоръчали бижутерии в София, където
предлагат разнообразие от качествени годежни пръстени.
Това, което търсим е класически пръстен от бяло злато или
комбинация от бяло и жълто, с един малък диамант до 0.2 карата.
И евентуално ако сте наясно да ме ориентирате и с някакви
приблизителни цени.

Благодаря предварително.

# 1
  • Мнения: 236
Altinbas - моят годежен пръстен е от там, бяло злато с диамант, класически. Около 1200 лв.
Всичките ми златни накити са оттам и съм супер доволна, особено от персонала Peace

# 2
  • Мнения: 3 157
В сватбения център в Младост 4,освен всичко друго предлагат и пръстени-има каталог и си избираш.За цена не мога да те ориентирам,защото си зависи от самия пръстен-грамаж,изработка и т.н.

# 3
а знаете ли каква е разликата между пръстен с диамант и пръстен с брилянт, гледам каталози в интернет в които
се споменават и двата варианта...

# 4
  • Мнения: 529
а знаете ли каква е разликата между пръстен с диамант и пръстен с брилянт, гледам каталози в интернет в които се споменават и двата варианта...
Брилянт е кръгъл диамант.

Най-голямо разнообразие и ниски цени според мен са тук: http://www.sara-trade.bg/shop/

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 375
По-скоро обработен диамант.
Има и в ЦУМ. Както и по средата на бул. Витоша

# 6
само още нещо да попитам,
тъй като гледам че ми препоръчвате основно алтънбаш и сара трейд,
там пръстенчетата които продават(до към 1200 лв) имат ли сертификат за диаманта,
или тези сертификати се дават само за пръстени примерно над 2000 лв.

# 7
  • София
  • Мнения: 718
само още нещо да попитам,
тъй като гледам че ми препоръчвате основно алтънбаш и сара трейд,
там пръстенчетата които продават(до към 1200 лв) имат ли сертификат за диаманта,
или тези сертификати се дават само за пръстени примерно над 2000 лв.

За всички диаманти се дава сертификат, независимо колко е голям. Моят е от Виртуоза - http://www.virtuosabg.com/

# 8
  • Мнения: 236
Да, дават за всички, независимо от големината и цената!

# 9
# 10
  • Мнения: 1
Сватбените ми халки са от Виртуоза. Там дават сертификат за диамантите. Обслужването е върха. Много компетентно и обясняват всичко много подробно. Бижутата се изработват за всяка конкретна поръчка.

# 11
  • Мнения: 68
горещо препоръчвам Valentin  и годежния пръстен и халките са ни от там .Имат магазин в ЦУМ и на бу. Витоша.Правят и по поръчка . Peace

# 12
Здравейте,

В момента избирам пръстен за любимата си и снощи посетих магазина на Altinbas в Mall of Sofia. Цените са доста до-високи от тези, които споменавате тук. От кой магазин е купен пръстена и какъв е номера на модела?

Благодаря предварително

# 13
  • Мнения: 1
Защо не видите магазина на Виртуоза. Там определено цените са поносими. Както казах издават сертификат. Българско производство е. Ще ви консултират безплатно и много подробно. Ние като си купувахме халките откровено казахме с каква сума разполагаме и персонала ни насочи какво можем да изберем. Дават и гаранция за качество. Почистват безплатно техните бижута след време. Мазазинът е на ул. Бистрица.

# 14
Здравейте! Аз също бих препоръчала Вируоза. Нашите халки /и не само халките/ са от там-годежният ми пръстен също!  Wink
Обясняват всичко като за лаици, действат в срок и цените са поносими. Ходила съм преди това на много места, но всичко прилича на сериино производство и нищо интересно. Там определено има неща за всеки вкус и джоб  newsm74  Gift

Общи условия

Активация на акаунт