проблем с ревността на жена ми

  • 4 530
  • 39
  •   1
Отговори
Здравейте,

Нуждая се спешно от съвет,
Женен съм от една година, жена ми страшно много ме ревнува. Много я обичам и не мога да си представя живота си без нея. Ревността и не ме притеснява, а ме притеснява факта, че тя много се измъчва.

Никога не съм и давал повод да ме ревнува, никога не съм имал сериозна приятелка преди нея, имах една връзка, която беше около година и половина, но много преди да се запозная с  жена ми, но с  момичето не сме правили sex, защото тя не ме привличаше и само се целувахме, а и бяхме малки тогава.

След това сам имал sex само с две жени, с  едната един път около един месец преди да се запозная с  жена ми, а с  другата два пъти около две години преди да срещна жена ми, но никога не съм имал чувства към тях.

Жена ми е била манекенка, много е красива, но е и доста умна, следвала e физика и приложна математика и след това си е направила докторантурата пак в сьщата област. . Аз съм много обикновен, не съм красив и съм малко пълничък и никога не съм мислил, че такава красива жена може и да си помисли да има нещо общо с мен.

Жените с  които съм бил досега бяха доста грозни и дебели, а да не говорим колко глупави бяха.

Така че жена ми няма от какво да ревнува, но тя постоянно ми пребърква телефона когато съм в банята, и джобовете на саката ми, следи ме на работа. Честно казано аз нямам нищо против, напротив по този начин се чувствам много желан, но много ме боли че тя се измъчва по този начин.

Постоянно ме пита какво съм правил с “предишните ми” и като и кажа, че sexa с  тях е бил разочарование тя се успокоява временно и после пак се започва разкажи ми подробности и започва да плаче, а на мен сърцето ми се къса да я гледам така, бих си дал живота си за нея .
Благодаря ви предварително.

# 1
  • София
  • Мнения: 3 797
Това май на много места си го публикувал.С ревността оправия няма

# 2
да на още едно място го публикувах, вьв розали

# 3
  • Мнения: 22 427
Хмм...ревноста и не те притеснява сега, но след още някоя година определено ще ти писне.
За това лек няма, или си такъв, или не си.
И никакви поводи да няма за ревност тя ако е решила да си вкарва муха в главата, винаги ще намира за какво да го прави.
Седнете и поговорете, ако трябва да потърси и друг вид помощ.

# 4
  • Мнения: 197
Повтаряй й до втръсване , че само нея обичаш, че само тя е важна, че е единствена и неповторима, ако не престане, заплаши я , че ако продължава така, наистина ще си намериш друга, това почти винаги действа  PeaceУспех!

# 5
  • Мнения: 4 668
Винаги съм си мислила , че ревността е болестно състояние  Thinking
Явно съпругата ти , въпреки че е хубава и умна е неуверена в себе си .
Поговорете , обясни и , че е обидно подобно поведение от нейна страна при положение , че си и се отдал изцяло и не и даваш поводи да те ревнува ...

# 6
Ревността за мен е болестно състояние. Само човек, който няма доверие на себе си ревнува. Знам, че доста няма да се съгласите с мен, но имам доста доказателства. Мисля, че ако поговорите и тя започне да се занимава с нещо, което да и се отвлича вниманието по-сиреозно ще й мине, но с твоята подкрепа. дано скоро нещата се оправят.

# 7
  • Мнения: 2 448
Въпреки манекенските си мерки и интелигентността, която казваш, че притежава жена ти, със сигурност има някакви нейни комплекси и то не малки, за да стига до подобни абсурдни действия, като например да те разпитва за предишния ти сексуален живот. То едно е да ревнува от нещо сега, повод, ама от минали връзки , ужас.  ooooh! И защо трябва миналите ти връзки да са били едно разочарование. Може да си имал много хубави моменти с други жени, но след като те са приключили и сега си с нея, това по никакъв повод не би притеснило нормален човек.
Жена ти си има вътрешни проблеми и причината не е в теб.

# 8
  • Мнения: 25 589
да на още едно място го публикувах, вьв розали

Да ти кажа честно, ако набарам мъжа си да се навърта из женски сайтове и форуми, не само ще го изревнувам, ами може и някоя точилка по главата да изяде.  Mr. Green
Ти специално да се жалваш от жена си ли ходиш или си воайорстваш по принцип?

# 9
  • Мнения: 2 196
Що ли веднага се сетих за фразата ''сЪди по себе си''...

# 10
  • Мнения: 487
Нещо не мога да разбера, какво търси този мъж в женски форум, съжаление или някое ново завоевание с манекенски размери. Една жена с показателите на жена ти, не би ревнувала без повод, има мисля нещо което по една или друга причина премълчаваш. Ако една жена е уверена в себе си не би ревнувала особено както казваш ти без причина, така, че ако искаш връзката да просъсществува замисли се къде грешиш/те.

# 11
  • Мнения: 387
На мен ми се струва, че търси жена си...и това тя да види колко грозни и нещастни са били старите му връзки...кой нормален мъж би признал, че е имал САМО ДВЕ жени, с които нищо не е било като хората, пък на всичкото отгоре били грозни и дебели...

# 12
  • Мнения: 3 118
Колкото и да ви се иска, това не е само женски форум. Това е Дом и Семейство, и поправете ме ако греша, но семейството не се състои само от жената.
Все още ти е приятно да те ревнува, това е добре. Но като ти писне, ще започнат проблеми. За съжаление не знам, какво да те посъветвам, освен да избягаш от нея, когато ти писне. Нямам представа как и дали можеш да и помогнеш.

# 13
  • Мнения: 242
То и аз съм ревнива,ама твойта..... newsm78

# 14
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
След това сам имал sex само с две жени, с  едната един път около един месец преди да се запозная с  жена ми, а с  другата два пъти около две години преди да срещна жена ми, но никога не съм имал чувства към тях.

Преди да се ожениш, си правил секс само 3 пъти ли?  newsm78


И сигурен ли си, че жена ти не играе театър, за да не заподозреш ти, ако тя има нещо странично? Защото ако реши да ти претърсва нещата, ще го направи така, че да не забележиш.

Общи условия

Активация на акаунт