За черните пъпки

  • 989
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 252
Здравейте на всички от доста време не съм писала, но сега имам въпрос към всички вас, а той е за черните пъпки с какво мога да ги махна и има ли някоя рецепта която мога да приготвя в домашни условия.Мерси на всички които ще ми помогнат.

# 1
  • Мнения: 110
Ами и аз го имам проблема с черните точки и то не само по носа, ами и по бузите и челото. Мисля, че е нормално за възрастта ми, но много ме дразнят. Преди около 2 седмици братовчед ми ми показа някакви лентички за премахване на черни точки, които си е купил и успя да ме убеди, защото при него имаше резултат като че ли.
 Значи те представляват 6 броя лентички в кутия, залепят се на мокър нос, изчаква се да изсъхне, след което се дърпа. Правила съм го 2 пъти и по самата лентичка се виждат черните точки, които са се махнали. На мен ми се сториха малко, но пак е нещо, ще видим като свършим кутията дали пак ще си купя. Но съм положително настроена към тях Simple Smile Върху кутията пише Deep cleansing nose strips и са на фирмата Purederm. Купихме ги от Пикадили. Братовчеда каза, че не ги е виждал другаде Simple Smile Цялата кутия струваше към 5лв Simple Smile

ПС:

Така изглежда кутията Simple Smile А, и той ми каза, че имало и някакви други. Предполагам, че са тези и при следващото ходене в Пикадили ще си ги взема Simple Smile

# 2
  • Мнения: 252
Благодаря ти много за изчерпателния отгожор моите не са толкова много но имам все пак.Ще ги потурся и непременно ще изпробвам. Peace

# 3
  • Мнения: 3 377
Здравейте!
Мен също много ме дразнят, но честно казано аз разчитам на механичко отстраняване, т.е. изстискавам ги  Mr. Green Ходила съм и на козметик за тази процедура, но я правя и в къщи: завирам вода, слагам лайка и отстранявам от котлона. Повивам глава с кърпа и напарвам хубаво лицето си, за да се отворят порите. След това стискам - до прозореца, пред огледалото.... Кожата се раздразнява много, завършвам с измиване със студена вода. Правя го следобяд, без да излизам. До другата сутрин нещата са общо-взето нормализирани  Peace

# 4
  • Мнения: 3
Здравейте!
Мен също много ме дразнят, но честно казано аз разчитам на механичко отстраняване, т.е. изстискавам ги  Mr. Green Ходила съм и на козметик за тази процедура, но я правя и в къщи: завирам вода, слагам лайка и отстранявам от котлона. Повивам глава с кърпа и напарвам хубаво лицето си, за да се отворят порите. След това стискам - до прозореца, пред огледалото.... Кожата се раздразнява много, завършвам с измиване със студена вода. Правя го следобяд, без да излизам. До другата сутрин нещата са общо-взето нормализирани  Peace

Аз го правя същия номер  yes само че не си напарвам лицето, а го правя след баня, когато порите също се отварят. Лошото при мен е че имам страшно много и то само носа...кво да се прави   33uu МОже да опитам с тези лентички, може пък да помогнат.

# 5
Цитат
Merlinski 
Здравейте!
Мен също много ме дразнят, но честно казано аз разчитам на механичко отстраняване, т.е. изстискавам ги   Ходила съм и на козметик за тази процедура, но я правя и в къщи: завирам вода, слагам лайка и отстранявам от котлона. Повивам глава с кърпа и напарвам хубаво лицето си, за да се отворят порите. След това стискам - до прозореца, пред огледалото.... Кожата се раздразнява много, завършвам с измиване със студена вода. Правя го следобяд, без да излизам. До другата сутрин нещата са общо-взето нормализирани   

Същото го правя и аз. Само,че след като се напаря с лайката, си изтърквам лището с пилинг на Pure&Porefection (талка ли беше? на Джонсън едно синьо), после стискам и мажа с една синя течност на ейвън за точки

Общи условия

Активация на акаунт