МАМИ ОТ ПЛОВДИВ С ДЕЦА В ДЕТСКА ЯСЛА НОМЕР 3

  • 1 237
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11
Момичета,

Помогнете ми с информация за детска ясла номер 3 до моста на Герджика-персонал,база т.н.Утре ще ходя да попълвам молба и да разгледам как е базата.Предполагам знаете каква е тръпката с яслата що се отнася до децата ни,сърчицето ми се е свило,затова моля ви помогнете с информация.Търсих дали има такава тема но не намерих..

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 147
Моята дъщеричка посещаваше тази ясла до 09,12,2008г . Нямам думи с които да опиша колко съм доволна от грижите на персонала. Групичките са 2 - едната е нормална, а другата е ежеседмична. Много е голям персонала и ги гледат страхотно. Аз я записах когато беше на 6 месеца и тръгнахме когато станахме на 1,9год. Зная че сега е още по-трудно да се уреди детенце в тази ясла; директорката изисква и бележки от родителите че работят.

# 2
  • Мнения: 11
Благодаря ти Савена,страшно ме успокои,много се надявах да чуя точно това.Аз бях до яслата,подадох молба,може би ще стане пак по другия начин,надявам се за юни да се уредим.Директорката каза че ако се освободи място ще се обади но едва ли някой ще се откаже.Като знам с какъв зор ги приемат и как родителите се молят и какво ли не дават да вредят дечицата.А твоето детенце бързо ли свикна,нали най много зависи дали персонала ще го предразположи.

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 147
Моята дъщеричка е страхотен инат - 2 месеца почти не ядеше в яслата, а 4 месеца отказваше да спи там. Но вина за това имам аз, че послушах персонала да ходя да я вземам доста по-рано в продължение на месец. Малката свикна и стоеше от обяд и ме чакаше. Но благодарение на намесата надиректорката /изключително дейна жена/ всичко си дойде на мястото .
Но лично аз съм слушала само хубави неща за тази ясла , както и аз съм на това мнение. Другите ясли са с повече групи и със същия персонал като бройка. Аз лично не мога да кажа лоша дума за никоя от жените. Единствено малко се дразнех от това че още в 17 часа местеха останалите малко дечица в целоседмичната група; а в петък искаха да я вземам до 17,15 часа и аз вечно си тръгвах по-рано от работа. Освен това от септември миналата година почти всеки ден за един час идва жена , която им свири на акордеон; учат песнички; танци; стихчета........Храната е била винаги разнообразна. Малко тясни са помещенията и рядко ги изкарват на двора при топло време, но няма никъде идеално.
Желая ти успех в класирането и свикването на яслата - ако мога да помогна - насреща съм Peace

# 4
  • Мнения: 1 230
Много съм доволна. Детето ми тръгна там още преди да проходи. Директорката и персонала са изключително внимателни към всяко от децата.
За няколко месеца свалихме памперса, махнахме бибата без проблеми, научиха я да се храни сама и т.н. За един работещ родител това е голяма помощ! Съдействаха ми перфектно.
Единствено и аз като savena имах проблем с изискването за взимането, но да са живи и здрави бабите и дядовците Simple Smile

# 5
  • Мнения: 11
Благодаря Ви момичета,вече може да съм спокойна че детето ми ще е в добри ръце. Hug

Общи условия

Активация на акаунт