Готов ли съм за училище?

  • 677
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 28
Мили,отзивчиви мами моля ви ако знаете да ми отговорите какви са изискванията които едно дете трябва да покрие след предучилищна група.

# 1
# 2
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 815
Има Държавни образователни изисквания, които трябва да се покрият от децата при завършване на подготвителна група. Най-лесно е да помолиш да ги видиш от някоя градина. Но това не означава, че всяко дете непременно и буквално трябва да покрие тези стандарти.
Това са критериите, които вземаме предвид, когато на края на учебната година издаваме Свидетелство за завършена подготвителна група/клас.

# 3
  • Мнения: 3 394
Само си споделям Hug

Стела ще стане на 5 през октомври, а през септември тръгва на у-ще.
малииииииии, още ми е странно.
Края на март ще дойде писмото, в кое у-ще са я приели (една камара критерий) и това е - ваканцията свърши Heart Eyes
Иначе като приемем мястото в у-щето, ще ни посети педагог, който трябва да разговаря с нас и с детето, за изграждане на профил, какво може или не то и прочие.
Първият клас тук минава повече с изучаване на азбуката, моделиране, рисуване, музика, спорт и елементарно писане (тъй като повечето си пишат вече имената сами). лесно и незатормозяващо тъй като повечето са на 4 или 5 год.
Но пък униформите са задължителни Naughty

Общи условия

Активация на акаунт