Запича се от оризовата каша!Моля помагайте!

  • 2 064
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 121
Мили дами, имам нужда от съвет!Както съм писала и в заглавието на темата, малкия се запича от оризовата каша.Каква друга каша да му дам, която да не действа така?Захранили сме с каша преди 2 седмици!Благодаря ви предварително Grinning

# 1
  • Мнения: 690
Ако си въвела плод, можеш да добавиш и някакъв разхлабителен към кашата - круша, пюре от сини сливи, може и тиква.   Peace
Друга еднокомпонетна каша - не се сещам на някоя от марките, провери дали няма някъде чиста царевична /царевицата не съдържа глутен/. Елдата също е подходяща за захранване, но казват че запича също.
Мисля, че каша с плод, ако си ги въвела, не би трябвало да запича  Peace.

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Ми съвсем нормално да се запича. Има много безглутенови каши които не са оризови, опитай от тях. Или слагай пюре от круша или сливи в кашата.

# 3
  • Мнения: 543
Безмлечна ли даваш? Единият вариант е да дадеш млечна каша, ако няма алергия към млякото - Милупа например са с адаптирано мляко и са подходящи за захранване. Втори вариант - както са ти препоръчали по-горе - царевична каша. И трети вариант - малко пюре от круша или от слива.

# 4
  • Мнения: 121
Да безмлечна каша давам, като я приготвям с неговото мляко.Значи от царевицата не би трябвало да се запече, така ли?А като я смесвам с пюрето, директно вътре ли да го изспвам newsm78Не съм правила досега така и не съм наясно Blush

# 5
  • Мнения: 91
ако си захранила с всички видове плодове каквато и каша да дадеш няма проблем, стига да нямате алергии разбира се.

# 6
  • Мнения: 543
Има инстантни каши с царевица, само че не знам дали има безмлечни. Ето един сайт с най-различни продукти, можеш да го разгледаш: http://papa-bebe.com/ka6i/humana.html

# 7
  • Мнения: 9 973
има бифидус каши  Peace

# 8
  • Варна
  • Мнения: 777
Май имаше някаква каша на Нестле със сини сливи newsm78

# 9
  • Мнения: 991
Ако си въвела плод, можеш да добавиш и някакъв разхлабителен към кашата - круша, пюре от сини сливи, може и тиква.   Peace

Дъщеря ми се запича и от тиква. Круша или слива действа безотказно. Само вземи от пюретата на Гербер например, защото тези на Хипп съдържат ориз и нямат този ефект.

Иначе аз спрях оризовата каша точно заради запека. Сега давам елда, но моето бебе е по-голямо.

# 10
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Давай друга каша

# 11
  • Мнения: 121
Благодаря ви момичета.Така и ще направя-ще пробвам с друга каша. Peace

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 337
Хумана- каша от елда и круша...разхлабва и е мн добра Peace

Общи условия

Активация на акаунт