Полови хормони - спешно!

  • 3 395
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 49
Момичета, моля ви за помощ - утре сутринта ще ходя до една лаборатория и искам да използвам да си пусна изследване на половите хормони, за да видя дали са в норма, защото имам някои проблеми. Въпросът е, че не мога да се свържа с гинеколожката ми, за да ми каже точно какво се пуска и това всъщност е молбата ми - ако сте си пускали, да ми напишете какво точно трябва да си изследвам. Нарочно пускам темата тук, а не в здравния и моля модераторите да не я местят поне тази вечер.

# 1
  • Видин
  • Мнения: 4 921
LH+FSH+Prolactin+Estradiol+Teststoteron се правят от 3 до 5 ден на цикъла.Прогестерон - 7 дни след доказана овулация!Дано съм ти била полезна

# 2
  • Мнения: 40
Аманита е права, и те съветвам наистина да спазиш тези правила. Ако не си в дните, които е написала тя, изчакай следващия цикъл Simple Smile

# 3
  • Мнения: 49
Благодаря ви от сърце   bouquet

amanita, от 3 до 5 ден се броят предполагам от началото на менструацията  newsm78

И още един въпрос - колко горе-долу струва изследването на всичките изброени хормони?

# 4
  • София
  • Мнения: 1 247
Подкрепям Аманита.
Брои се от първия ден на М.
В Пловдив хормоните струват около 15 лв всеки и са готови за 2-3 часа.
Ако си по здравна каса, могат да ти издадат направление и да не плащаш.

# 5
  • Мнения: 674
Лари да от първия ден на менструацията се брои Peace За цени немога да ти кажа Embarassed

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 1 081

колко горе-долу струва изследването на всичките изброени хормони?


В София са средно по 17 лева на хормон .
Успех ! Hug

# 7
  • Мнения: 49
Още веднъж ви благодаря за бързото включване   bouquet Наистина много ми помогнахте  Hug

# 8
  • Мнения: 49
С риск да ви досадя - това е резултатът от изследването на Прогестерона 81.24 nmol/l

А това са референтните стойности, но нещо не се ориентирам и докато ги покажа на гинеколожката ми ще откача  Rolling Eyes Ж (фол 0.48-4.45, лут 10.62-81.28, мен

Моля, ако разбирате нещо, ориентирайте ме дали са в норма  Praynig

# 9
  • Мнения: 40
Прогестерона на правилния ден си е изследван?

# 10
  • Мнения: 49
Прогестерона на правилния ден си е изследван?

Да, на 21 ден от цикъла.

# 11
  • Мнения: 40
Това означава, че ако цикълът ти е 28 дни и овулацията ти на 14-ти ден, изследването е в павилен ден. Намираш се в лутеална фаза и предвид дадените референтни стойности - в тях си, но непосредствено на горната граница Simple Smile А дали това е добре или не (в смисъл близостта до граничните стоност), не смея да давам мнение, понеже за товаси има специалисти Simple Smile

# 12
  • Мнения: 49
Намираш се в лутеална фаза и предвид дадените референтни стойности - в тях си, но непосредствено на горната граница Simple Smile А дали това е добре или не (в смисъл близостта до граничните стоност), не смея да давам мнение, понеже за товаси има специалисти Simple Smile

Точно това се чудя  Crossing Arms А съм на гинеколог чак след като ми мине цикълът и дам и останалите хормони  Confused

# 13
  • Мнения: 800
Според мен щом е в границата на референтните стойности, си е наред.

# 14
  • Мнения: 89
Помагайте newsm78 plsssssssss Правих си изследване на прогестерон и нищо не разбирам-45,2 nmol/L при референтни стойности Ф.0.6-4.7   Ов.2,4-9,4  Лут. 5,3-86 ?!?

Общи условия

Активация на акаунт