ВЕЧЕ СЪМ АБСОЛЮТНО СИГУРНА ЧЕ СЪМ ОТКАЧИЛА.

  • 748
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 90
 Предишният ми цикъл започна на 16.06 и започнах ново лечение с хомеопатични лекарства.През това време усетих ясно изразена овулация-според мен де!Естествено още 4 днипреди да ми дойде датата за цикълът започнах да си правя тестове.Естествено отрицателни.Закъсня ми и аз продължих с тестовете и представяте ли си започна да ми става лошо нищичко не мога да хапна спрях дори цигарите,тестовете ми  се виждаха доста положителни.Дори си въобразих че последният е направо категорично положителен.И разбира се когато бях абсолютно сигурна че съм бременна и дори започнах да се вайкам как ще изкарам бременност като ми е толкова лошо,час по час гледах теста и дори виждах "плътната черта" и....като изневиделица ми дойде.Направо щях да припадна-изваждам пак теста и гледам няма втора черта-Представяте ли си през цялото време толкова много съм искала да съм бременна че ми се е привиждало-по точно съм си въобразявала.Вече не знам да се смея ли да рева ли?Хората казват че е лошо докато полудееш после ...... hahaha идва веселбата.

# 1
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 357
Просто е от климата.....гледам си ми съгражданка....от обгъзяването ще да е лудостта ти Mr. Green И аз съм така...само дето не разцъквам тестова и не ми се привижда ама съм доста блъсната в главата вече Blush Mr. Green

# 2
  • Мнения: 506
Споко,повечето от нас сме имали подобни моменти.Важното е надеждата да не умира.Кураж!

# 3
  • Мнения: 2 120
Не си сама.
Преди време и аз изкарах една `бременност`, даже повече бях изкрейзила, коремът ми беше по-различен според мен и даже `прочух`.
После като не надебелях ми стана ясно, че не съм наред с главата.
Да не говорим, че 3 месеца не правих секс, за да не му стане нещо на бебето.
Но когато наистина забременях и видях що е то 2 черти съм сигурна, че втори път няма да ги объркам, то няма как, толкова са истински.
тази бременност беше с лош край, но сега съм пак на фронта и да знаеш с теб сме всички.

# 4
  • Враца
  • Мнения: 5 200
Ох, при мен не смао ми с епривиждат ми ги имаше на няколко пъти на едни тестове, после се оказа, че може би е имало нещо и така.
За съжаление това си е супер стрес с тия тестове, чертички, не чертички. Оправия- няма Naughty

Общи условия

Активация на акаунт