Отговори
  • Мнения: 4 433
Колко е нормално да спи 3 месечно бебе? Питам защото прочетох в един пост  от темите, че не е много полезно за малките бебета(новородените) да спят много защото кръвната им захар падала и т.н.
не е вярно,бебета трябва и е хубаво да спят Wink

Последна редакция: пн, 19 яну 2009, 19:31 от AnMary

# 1
  • Мнения: 93
Е, оставям го да спи, но просто се сетих за прочетеното и малко се притесних, и реших да попитам все пак Simple Smile

# 2
  • Мнения: 332
мам4ета някоя от вас може ли да ми каже колко струва оперативната интервенция на запушено слъзно калнал4е-ве4е 7 месеца и пове4е се борим и нищо а от скоро отново се запо4на с гурелите и да се буди като сляпо коте,ходихме на офталмолог и тя ни каза 4е е най добре да я заведем на сондаж и ми е интересно колко пари трябва да наглася,даже след малко ще ходим пак за да ни упъти към няоя клиника и също така за какъв период от време става на въпрос за ден два newsm78

аз само искам да споделя нашия опит - дъщеря ми от раждането беше със стеснено каналче. Казаха ни, че със порастването и каналчето ще се разшири. Скоро ще стане на 8 месеца , до скоро и тя беше със гурелчета, след сън се е будила и със съвсем залепннало оченце, и само с гурелчета. Понякога ставаше по-зле, понякога беше по-добре. Даже не забелязах кога съвсем спряха да и се образуват гурелчета. беше някъде преди Нова година, постепенно започнаха да намаляват и спряха да се появяват.  Даже съм си мислила да не е възпалено, но не беше. Почиствахме очичките сутрин и когато се образуват гурелчета с памуче с преварена вода, когато нямаше преварена, само с вода, понякога и с лайка. Правихме й и масажи до оченцето, където трябва да е каналчето.

# 3
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 717
Нашето каналче така и не се отвори и трябваше да се сондира.

# 4
  • Мнения: 577
Какво мюсли мога да давам на 11месечно бебе. и кои фирми го предлагат.

# 5
  • Мнения: 4 433
Аз ли я направих тази тема Laughing

# 6
  • Мнения: 1 629
Аз ли я направих тази тема Laughing
  Thinking

Моя бебо като беше на три месеца спеше по 5-6 часа през деня и после цяла нощ Peace

# 7
  • Мнения: 1 745
Е, оставям го да спи, но просто се сетих за прочетеното и малко се притесних, и реших да попитам все пак Simple Smile

Разбира се,че ще го оставяш!Още месец,два и като ви почнат зъбите,ще се молиш тия дни и нощи да се върнат! Laughing
Недей да се връзваш много на тия "трябва" и "не трябва"!Следвай инстинкта си! Wink Hug

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Е, оставям го да спи, но просто се сетих за прочетеното и малко се притесних, и реших да попитам все пак Simple Smile
Разбира се,че ще го оставяш,какви са тея работи? ooooh!

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Вярно ли е,че ако започна работа докато съм в майчинсво (изтича ми на 20.06.2009),ще получавам 50% от майчинството си + заплатата? newsm78

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Вярно ли е,че ако започна работа докато съм в майчинсво (изтича ми на 20.06.2009),ще получавам 50% от майчинството си + заплатата? newsm78

Да,вярно е.Ако работиш,до две години на детето ще получаваш заплата + 50 процента от майчинството-120 лв за 2009 г.

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Вярно ли е,че ако започна работа докато съм в майчинсво (изтича ми на 20.06.2009),ще получавам 50% от майчинството си + заплатата? newsm78

Да,вярно е.Ако работиш,до две години на детето ще получаваш заплата + 50 процента от майчинството-120 лв за 2009 г.
Благодаря!Аз не вярвах,мислех,че за нашата държава това е много нереално... Joy

# 12
  • Мнения: 1 258
Колко е нормално да спи 3 месечно бебе? Питам защото прочетох в един пост  от темите, че не е много полезно за малките бебета(новородените) да спят много защото кръвната им захар падала и т.н.
не е вярно,бебета трябва и е хубаво да спят Wink

Сис е права.колкото повече-толкова по-добре.Знам че не само малките бебета трябва да спят,а като цяло малките деца.Моето хлапе е на годинка и 5 месеца и спи като пор.Слагам го в 22часа вечерта и става на другия ден в 10 часа сутринта(е,буди се около 5 пъти нощем но е за малко) Peace

# 13
  • Мнения: 9 973
Вярно ли е,че ако започна работа докато съм в майчинсво (изтича ми на 20.06.2009),ще получавам 50% от майчинството си + заплатата? newsm78
да,така е

# 14
  • Мнения: 3 219
Какво мюсли мога да давам на 11месечно бебе. и кои фирми го предлагат.

Аз не бих дала мюсли на толкова малко дете, обикновено вътре има  ядки и екзотични плодове, мед, които не са подходящи за тази възраст. Пък и е трудно за дъвчене Thinking, дори и добре накиснато.

Общи условия

Активация на акаунт