Добър техник или сервиз за ремонт на готварска печка?

  • 5 047
  • 2
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 115
Здравейте,

Оглеждах, рових, търсих за подобна тема .. но уви .. не намерих.
Бихте ли могли да ми препоръчате добър техник или сервиз за ремонт на готварска печка NEO?
Става дума за смяна на реотан на фурна, не мисля, че е кой знае колко голяма повреда  Thinking.
Печката не е гаранционна, но въпреки това днес, като съвестен ползвател, реших да се обадя в обслужващия марката сервиз - К и К Сервиз, за да дойдат да я поправят и да си заплатя ремонта. В резултат на обаждането ми някакъв човечец се държа безобразно грубо по телефона и, едва ли не, ми се скара защо искам да си плащам, за да дойде техник   Shocked newsm78. За това, семейния съвет, избра варианта алтернативен майстор.
Та, уважаеми четящи в Нашия дом, моля, препоръчайте ми техник, който мога да извикам да ми поправи фурната и ако е възможно да работи качествено.

Благодаря предварително   bouquet!

# 1
  • Мнения: 94
Здрасти Impatient, рових по форума да търся идея за мебели и попаднах на твоя въпрос. Мисля, че мога да съм ти полезна. Аз лично ползвам двама /работят заедно/ от около 10 години; последно ги виках миналата година по това време за една пералня. Точни са - в смисъл, че ми следят електроуредите и сме се разбрали, че когато почне да няма смисъл да се влагат пари в ремонт, да си ми кажат, за да си купя нов уред. Така и стана с пералнята. Ето ти координатите им : Тони - 0888374910 и Гого - 0888407051. Винаги са ми идвали вкъщи, няма мрънкане и са реагирали в рамките на ден-два. За новата пералня / когато беше на 7 месеца/ се наложи да викаме човек от гаранционния сервиз. чаках около седмица, дойде един келеш с мнение на световен познавач и сто пъти преинсталира софтуера. Дано да съм ти била полезна. Не знам дали пак ще попадна на тоя подфорум, така че ако имаш въпроси - на лични. Чао!

# 2
  • София
  • Мнения: 115
Много благодаря   bouquet!
Звъннах на Тони и утре ще дойде да погледне и ремонтира!

  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт