Обрив по корема и гърдите

  • 13 811
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 129
Здравейте мами
от снощи имам обрив по корема и  гърдите,прилияа на алергия,сърби ме също,
 но аз пък нокога не съм имала алергии към каквото и да е . Дали мога да да се намажа с алергозан или нещо подобно за да ме облекчи.
Кажете ако при вас се  е случвало.

# 1
  • Мнения: 4 358
Най-безобидното, което можеш да направиш е да се намажеш с розова вода. Дано те облекчи!
За каквито и да е мазила или лекарства по-добре се консултирай с лекар.

# 2
  • Мнения: 1 938
Консултирай се с лекар! А как си с черния дроб?

# 3
  • Мнения: 129
 А как си с черния дроб
не знам, никога не съм имала проблеми с този орган Thinking
какво общо може да има?

# 4
  • Мнения: 920
Понеже си бременна може обрива да показва проблеми с черния дроб, но може и да е хранителен, от жегата...изобщо през бременноста можеш да придобиеш всякакви работи дето до сега не си имала. Според мен звънни на наблюдаващия те гинеколог и по негова преценка отиди на кожен лекар.

# 5
  • Мнения: 453
Имах същия проблем. Ходих на дерматолог + гинеколог и ми предписаха Елоком. След само 2  намазвания обривът изчезна.
А беше много сериозен, със силен сърбеж.

Мисля, че при мен беше от кремове против стрии, нанесени преди лягане. Не попиват лесно и през нощта се запарвам и изпотявам. Може би съм чувствителна към френския крем Мустела.

Което не значи, че това е твоя случай. Отиди на лекар.

# 6
  • Мнения: 129
вязможно е наистина да е от крема за стрии тамън смених бадемовото масло с което се мажех с масажния крем кокона майка . а бях много доволна от тава масло само дето е много мазно,ще се върна пак на него ми се струва
Thanks  bouquet

# 7
  • Мнения: 453
Само да вметна, че се мажех и с кокона майка и аз, успоредно с мустелата. Викам си - белким от единия прихване и не се появят стрии. И като гледам - прихвана, ама обрив! Sad
Бързо оздравяване и леко бременеене!

Общи условия

Активация на акаунт