Как получавате месечната си фактура ?

  • 1 536
  • 19
  •   1
Отговори
От вашия гсм оператор - на хартия или я проверявате по електронен път?
Темата не е нито пързалка ,нито реклама и всичко което би могло да хрумне на някои, просто питам PeaceБлагодаря.

# 1
  • Някъде там...
  • Мнения: 280
Докато си бях в Бг си получавах разпечатката на хартия Simple Smile
А сега тук по електронен път може да се провери...

# 2
  • Мнения: 163
Редовно си я проверявам по електронен път и то най - детайлно....... Laughing
Особено, като им открих грешки  Shocked Shocked Shocked

Не разбрах замисъла на въпроса ти, но както и да е  Peace

# 3
  • София
  • Мнения: 23 036
Получавам я като инфо за месечната си сметка чрез смс. Не ми трябва подробен разчет кога и с кого съм говорила.

# 4
  • София
  • Мнения: 940
Глобул отдавна не ми пращат подробна месечна разпечатка . Понякога получавам само листа с платежното, затова по електронен път си я проверявам.  Simple Smile

# 5
  • Мнения: 4 275
Я да попитам аз ... Преди година подписах договор с Мтел и ме питаха за адрес, на който да получавам фактурата си. Казах им, че няма нужда, понеже си проверявам електронната фактура, но ми бе отговорено, че било задължително ...  Rolling Eyes Вярно ли е това?

# 6
  • София
  • Мнения: 3 064
Я да попитам аз ... Преди година подписах договор с Мтел и ме питаха за адрес, на който да получавам фактурата си. Казах им, че няма нужда, понеже си проверявам електронната фактура, но ми бе отговорено, че било задължително ...  Rolling Eyes Вярно ли е това?

Дори тогава да е било, сега не е. Имат кампания за намаляване на хартиените фактури, но трябва лично да се откажеш от нея. Аз смятам да го направя в скоро време.

# 7
  • Мнения: 4 275
Дори тогава да е било, сега не е. Имат кампания за намаляване на хартиените фактури, но трябва лично да се откажеш от нея. Аз смятам да го направя в скоро време.

Мерси за отговора  Hug Смятам да се възползвам. И без това сметката ми отива на адреса на старата квартира  Embarassed А то там има имена, ЕГН-та ...  ooooh! Преполагам, че с обаджане на *88 може да стане работата, с клиентската парола ...  Thinking

# 8
  • Мнения: 81
aLLy, фактурата е официален счетоводен документ, още използван и за данъчни цели. Той по закон си има задължителни реквизити, т.е. елементи които трябва да съдържа и един от тях е адрес на издателя на фактурата, както и адрес на получателя.
С други думи, дали на хартия, по електроннен път или с пощенски гълъб я получаваш, това трябва да го има вътре.  Wink

# 9
  • Мнения: 337
Получавах я по пощата, но преди около месец се отказах, има такава инициатива на Мтел, както някой каза по-горе.
Сега си я проверявам на *88

# 10
  • Мнения: 3 675
Чрез смс и на хартия, по двата начина я получавам.

# 11
  • Мнения: 378
Глобул отдавна не ми пращат подробна месечна разпечатка . Понякога получавам само листа с платежното, затова по електронен път си я проверявам.  Simple Smile
Една позната на майка ми никога не е получавала разпечатка 2 месеца подред плаща по 40лв.а е на месечна такса 5лв. и се ограничава последния месец е водила 4 разговора със сина си който е в групата на безплатните и мин. има още цяла година да и истече договора.Тя не е в час с тия работи,но определено сега ще влезе.

# 12
  • Мнения: 10 514
Преди 3-4мес ме уведомиха за еко-инициативата си и аз се отказах от подробните разпечатки на хартия.

# 13
  • София
  • Мнения: 903
Откакто се регистрирах да мога да си гледам сметката в Интернет вече не получавам подробната разпечатка по пощата. По пощата получавам само фактурата с крайната сума.

# 14
Лошото е ,че аз дори не мога да се регистрирам ,за да я следя оттам , защото искат да се впише някакъв пин код ,който е на хартиената разпечатка, а пък аз не я получавам незнайно защо #CrazyОбаждах се и пак таз, ама че бг работа newsm78

Общи условия

Активация на акаунт