Подарък за 18 годишно момиче

  • 65 571
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 32
Хич не ме бива в измислянето на оригинални подаръци,а ще трябва да подаря нещо на 18 годишна госпожица. Не искам да е нещо като дреха или бижу,тъй като тя не се впечатлява много от такива работи....по - скоро нещо символично...Ако може да ми дадете идеи Flutter

# 1
  • София
  • Мнения: 23 036
От онези миниатюрни джобни книжки, много са сладки, с разни мисли и сентенции за любовта, приятелството... Засега това ми хрумна. Ако се сетя за друго, ще допълня.
Или просто влизаш в някой магазин за сувенири, понякога има страхотни находки  Peace

# 2
  • Мнения: 317
Не знаеш ли какво харесва? Аз личо думата "символично" не я харесвам, звучи като "да отбиеш номер". А и зависи до какви пари ще е подаръка. Може например да й вземеш някоя хубава книга, аз лично много се радвам на подобни подаръци, а и остават хубав спомен. Зависи обаче дали момичето обича да чете, че те нещо децата вече не си падат по тези неща.
Сега се сетих за нещо, дано не ти звучи тъпо, но ми се струва, че е подходящо. За моя рожден ден единия от подаръците ми беше масаж, едно от най-великите неща! Grinning

# 3
  • Мнения: 9 988
А защо не попиташ майка и за идея? Тя ще знае какво би искала дъщеря и. Ако е от тези, които имат всичко и то в троен размер, както четем в много теми, масаж или друга процедура в спа център не може да няма успех.

# 4
  • Мнения: 4 965
Не искаш стандартни подаръци, но за тази възраст мисля, че най-подходящи си остават бижутата, хубавите парфюми, ефирното бельо и подобни.
Ако търсиш символика, а не искаш "символичен" подарък, бих ти препоръчала комбинация от някое украшение на Сваровски (има много красиви сърца, кръстове, лебеди и подобни за украса - не бижута) + някоя от малките книжки с мъдрости, крилати фрази и стихчета (има едни страхотни съвсем миниатюрни поредици). И това ако го съчетаеш с някаква оригинална картичка с посление...

# 5
  • Мнения: 12 648
Дай поне сламка - от какво се впечатлява, какви са й интересите.

# 6
  • Мнения: 2 388
Ако напишеш и до каква сума искаш да е подаръка ще е хубаво.
"Символично" какво значи на символична цена или е в смисъл, нещо което ще и остане за спомен например.

# 7
  • Мнения: 407
Съмнявам се 18-годишна да не се впечатлява от бижута,дрехи не ,но бижута...Аз лично не харесвам това, че всеки се хвърля към сувенирите ,от сувенири нямам място за нищо друго по секцията и етажерките из къщата. ooooh!Радвам се много само на слончетата имам 11 от различни материали,но всеки с вкуса си.Аз скоро бях на 18 и съм се радвала на разните бижута най-новите преси и маши(имам дълга коса),сешоари.Мноого големи плюшени играчки.А по какъв повод е подаръка???

# 8
  • Мнения: 24
Една торта, а вътре аз

# 9
 На 18  годишните  дори и майките им не знаят какво друго искат,освен ...пари.  Laughing

Едната госпожица може да се нацупи на сувенир -да каже,че е боклук,друга -да му се зарадва. За козметика или бижута същата работа.  Дори камъче според зодията на девойката може да се окаже радост за една,а тъпотия -за друга.

Най-подходящо според мен е   красиво сладко  нещо ( има  и шоколадови бонбони и какви ли не вкусотии с  красиви опаковки) за ядене с 5 лв. в  пликче с честитка.  

# 10
  • Мнения: 0
 Надявам се тук да ми помогнете, че съм се побъркала! Cry Братми скоро прави 18 години и съм в много затруднено положение искам да му купя нещо орегинално но немога да измисля какво да е от 3дни се чудя а рождения ден му наближава а аз още не съм решила какъв да е подаръка CryPraynigмолявисе помогнете ми да реша.Благодаря предварително.
 

# 11
  • Мнения: 426
Кннига "Аз ставам мъж" или съответно "Аз ставам жена" -има ги по книжарниците.

# 12
  • Мнения: 73
Кннига "Аз ставам мъж" или съответно "Аз ставам жена" -има ги по книжарниците.

 Joy Шегаджийка. Егати обидата. На 18 поне девойките вече отдавна са жени. Мъжете понякога и на 28 още не са мъже...  Laughing

На мен ми е странно как може 18 годишна девойка да не се вълнува от дрехи и бижута. newsm78

Като идея...чанта, коланче, шалче, чехлички (сандалки), портфейл, мини-чадърче за дамска чанта, маникюрен несесер, козметична чантичка, тефтер и всякакъв вид по-луксозни канцеларски принадлежности ако и предстои още тепърва учене. Като по-неутрално албум за снимки, рамка за снимка.

Всякакъв вид сувенирни непотребни джунджурийки или плюшени играчки са за категорично изключване. Naughty

# 13
  • Мнения: 473
Разбери каква музика слуша и й подари диск на любим изпълнител.

# 14
  • Мнения: 143
момичето е било януари, даже вече са забравили за рождения и ден

Надявам се тук да ми помогнете, че съм се побъркала! Cry Братми скоро прави 18 години и съм в много затруднено положение искам да му купя нещо орегинално но немога да измисля какво да е от 3дни се чудя а рождения ден му наближава а аз още не съм решила какъв да е подаръка CryPraynigмолявисе помогнете ми да реша.Благодаря предварително.
 


- ръчен часовник
- портфейл
има едни комплекти в кутия
- карти, зарчета в една кутийка и шишенце от тези плоските за алкохол
- запалка, химикалка, ключодържател
- отварачка, тапа за бутилки, уред за измерване на градуси
- табакера
- вратовръзка
- колан

това се сещам засега


Общи условия

Активация на акаунт