Има ли някакъв шанс...

  • 1 025
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 266
.... при БТ от 37.2, покачваща се на 37.3, 37.4 (измервана вагинално) да съм бременна?!?!?
Зная че тази температура е обсъждана безкрай много пъти и моля да ме извините че и аз пак за нея говоря  Embarassed , но се нуждая от вашето мнение момичета  Thinking
Миналият месец ми дойде на 27-ми, цикъла ми е от 30 до 35 дни (всеки месец е различно, но се вписва в тези граници), правили сме опит за бебче само веднъж на 12-ти срещу 13-ти.07.  Embarassed, съответно още не ми е дошло, като никога гърдите ме болят много слабо (другите пъти направо не мога да ги пипна), болките ниско долу не са постоянни (от около седмица ме реже ту в ляво, ту в дясно, за по няколко минути и спира)
Вчера в обеданата почивка правих тест на Шуър Чек и той беше абсолютно отрицателен  Cry
Кажете ми МОЛЯ има ли изобщо смисъл да се надявам на нещо.
Извинявам се че стана толкова дълго, но исках да дам възможно най-много информация.

# 1
  • Мнения: 90
 Кой ден от цикълът ти е?

# 2
  • В сърцето на любимите мъже!
  • Мнения: 1 040
Мила Цвети,

Не искам да те натъжавам, но според мен – не.

Това, което си написала малко ме озадачава – защо така се вманиачаваш на тема температура, цикъл и т.н.
И това, че само веднъж този месец сте опитали означава ли, че само веднъж сте правили секс?
Струва ми се, че трябва да се отпуснеш, да се радваш повече на тялото си и на това на мъжа си и като че ли ще стане по-лесно.

Иначе и на мен днес трябва да ми дойде, но и на мен тестът ми е отрицателен.

# 3
  • Мнения: 1 951
Теста е най добре да го правиШ сутрин с първата урина, но според мен иzЧакай няколко дно преди да повториШ. Надежда винаги има, но недей да се вманиаЧаваШ. Успех, ако не станало сега, другия месец  newsm10

# 4
  • Мнения: 2 120
Правили сте опита на 17 ден от цикъла и ако ЛФ ти е 14 дни си била около фертилните си дни, но е божа работа дали сте улучили.
Изчакай още два дни и ако не издържаш направи си тест.
А щом цикъла ти веднъж е 30 дни, веднъж 35 наистина можеш да се ориентираш по БТ кога ти е овуто, защото при теб явно всеки месец е в различни дати от началото на М.
Желая ти успех и дано да е станало от раз.

# 5
  • Мнения: 266
Благодаря на всички за отговорите  Heart Eyes
@ denislava - денят е 31-ви
@ iggiberry - не сме го правили само веднъж, но само веднъж и то тогава когато съм написала е било вътре  Wink
Даре, то от раз няма да е със сигурност, защото това не е първият ни опит (опитваме от септември миналата година) Опитвам се да си изчислявам овулацията по всевъзможни начини (и цервикална слуз, и температура и тестове съм правила), но явно не мога да улуча  Thinking
Може да ви се стори странно, но ние имаме друг проблем........моят мъж много иска бебче, но не му е толкова приятно да свършва в мен  Sad и затова смятам и изчислявам като луда (пробваме средно по 2-3 пъти на месеца) и после великото чакане и умуване стана ли този път, не ли  Crazy
Някоя от вас имала ли е подобен проблем с мъжа си?!?!?! newsm78

# 6
  • Мнения: 856
А защо не ходиш на фоликулометрия за да знаеш със сигурност кога точно ти е овулацията?

# 7
  • Мнения: 266
Mur за жалост ми казаха че в Шумен такова нещо нямало  Shocked и за този вариант съм мислила  Tired

# 8
  • Варна
  • Мнения: 3 881
Може да ви се стори странно, но ние имаме друг проблем........моят мъж много иска бебче, но не му е толкова приятно да свършва в мен  Sad
Цвети, това ми прозвуча много странно. При моя мъж стана точно обратното - откакто не се пазим (преди ползвахме презервативи) той е направо на седмото небе  Flutter все ми обяснява колко по-хубаво му било така. А за свършването, в началото и на него му беше малко странно, непривично, ама мога да те уверя, че доста бързо му мина  Wink

# 9
  • Мнения: 3 154
Цвети, за сефте чувам на някой мъж да му е гадно да свършва вътре Shocked Crazy newsm78 да му е странно (ако до сега сте се пазили) - да, ама гадно... Кажи му, че със свършване на корема или където и да е бебета не се правят Naughty Още повече, че ти не си знаеш ову-то кога точно е...
А относно фоликулометрията това може да стане и с обикновен ехограф Wink Гинеколожката, при която ходя за такива неща няма вагинален ехограф, ама пак си ги вижда фоликулите, така че чалъм има все пак. Само на мен ми каза да пия Еспумизан на предния ден (за да няма газове в червата) и вечерта да не ям тежки храни, за да се вижда по-добре.

# 10
  • Мнения: 266
Ох момичета и аз не бях чувала за подобно нещо преди моя мъж да го каже, много ми е кофти за това и аз се чувствам по някакъв начин виновна........ обяснява нещо от сорта че точно накрая му ставало още по тясно и не можел да свърши напълно  newsm78 Thinking
А иначе той е главният виновник да започнем с тези опити за бебе(иска от много отдавна, а аз все не бях съгласна дори с идеята за дете), а сега стана така че аз се впрягам ужасно много  #Cussing out

Малко изместих темата на разговор, но това не го споделям с почти никой и понякога като почна да си мисля и ми става много мъчно  Cry

# 11
  • Варна
  • Мнения: 3 881
........ обяснява нещо от сорта че точно накрая му ставало още по тясно и не можел да свърши напълно 

Чакай малко, нещо не разбрах. Нали говорим за правене на бебе - значи важното е твоят мъж да свърши, пък колко и дали му е било достатъчно е съвсем второстепенно нещо в случая. След като той толкова иска дете, значи трябва да е готов на компромиси - в случая с удоволствието си (временно разбира се). И недей да се чувстваш виновна - мъжете просто малко егоисти си падат  Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт