Закъснение на цикъла

  • 1 111
  • 6
  •   1
Отговори
Здравейте. Реших да пиша в този форум,защото се надявам някой да помогне със съвет. На 19 години съм. Преди 5 дена ходих на гинеколог и ми откриха кандидоза (гъбички). В момента съм на лечение с антимикотици , от почти месец вече нямам сексуални контакти. Гинеколожката ми направи вагинален ехограф ,каза че десният ми яйчник е в овулация и ще ми дойде до 6-7 дена. Вече е петият и все още-нищо. Притеснявам се до известна степен. Моля Ви, дайте мнение. Благодаря предварително.

# 1
  • Мнения: 4 187
Не разбирам, какво те притеснява? Била си на лекар всичко е било нормално  Rolling Eyes .

# 2
Притеснява ме закъснението,нормално ли е?

# 3
  • Мнения: 4 187
А има ли такова? Казваш, че днес е пети ден, от евентуални седем. Коя е дата ти за цикъл този месец?

Не съм специалист, не мога да кажа дали е нормално, но мисля, че излишно се притесняваш!

# 4
За този месец беше 14ти. Ако не ми дойде скоро, пак ще отида на консултация. Благодаря ти,че ме успокояваш Hug . Надявам се всичко да се оправи.

# 5
  • Мнения: 4 700
Ако наистина си била в овулация трябва да ти дойде 14 дни след нея. Не zнам zаЩо ти каzва лекарката, че Ще ти дойде след седмица. Иzчакай оЩе 10 дни и не се притеснявай. Предполагам, че не плануваШ бременност, но в подфорум "Искам Бебе" има много информация zа цикъла и овулацията.

# 6
Благодаря ти за ценната информация, вече се чувствам много по-спокойна. Благодаря!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт