Problem?

  • 1 729
  • 29
  •   1
Отговори
Zdraveite! V petak (16.01) napravih abort , imah kyrvene do nedelq,sled tova sprq i vechera vecherta otnovo se poqvi kato ne e tochno kryv,a e po-tymno... a i useshtah na momenti bolka v oblasta na matkata Sad Kajete mi,molq vi kakvo da pravq,da posetq li otnovo lekarkata,imam i temperatura ot 37,3... Normalno li e ili ne e ... Sad

# 1
  • София
  • Мнения: 5 653
Веднага на доктор,изобщо не чакай предположения тук.

# 2
  • Мнения: 1 001
Веднага на доктор,изобщо не чакай предположения тук.
подкрепям напълно иди на ДОКТОР

# 3
  • Навсякъде и никъде! - така де основно в Русе
  • Мнения: 168
Подкрепям mausbeni - ВЕДНАГА НА ДОКТОР!

# 4
  • Мнения: 81
Веднага ,недей да чакаш  Peace
Дано всичко е наред  Praynig

# 5
# 6
  • В светлото бъдеще на своята приказка...
  • Мнения: 222
Единственият съвет, който ще получиш тук е да се консултираш незабавно със своя лекар! Не губи време,а реагирай моментално!   bouquet

# 7
  • Мнения: 1 187
За доктор си. Мога да предположа какво ти е, но с гадаене няма да ти помогна. Бързо възстановяване от мен и съжалявам за аборта.

# 8
Blagodarq vi, mili...  dano vsichko byde nared, nikak ne ysm spokoina,shte vidq kakvo shte stane dnes..

# 9
  • В светлото бъдеще на своята приказка...
  • Мнения: 222
Дръж ни в течение и дано скоро нещата при теб се нормализират! Мъчно ми е за случилото ти се, но само не се предавай и смело напред! Кураж!  Hug Hug Hug

# 10
  • Манчестер
  • Мнения: 1 067
Подкрепям момичетата  Peace бягай на доктор. Неприятни са тези неща, но всичко ще се оправи.  Hug Hug

# 11
# 12
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 307
Дано си тръгнала вече.

Успех, всичко ще се оправи!

# 13
  • Мнения: 1 085
Подкрепям мнението на момичетата.Това не е шега работа.Дръж ни в течение какво е станало.

# 14
  • Мнения: 1 187
Чакаме да кажеш, че си добре  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт