My toys - В света на игрaчките - 6!

  • 16 921
  • 345
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 122
Това е сайта :

 




Място за регистрация
Адрес за запитвания
Колко е доставката може да видите тук
Състоянието на поръчката може да следите от тук
Доставката до България и до дома ви се извършва от GLS и Интерлогистика
Преводач от немски на български


За поръчката :

За да направите поръчка ,първо трябва да се регистрирате .
Избирате артикула и при поставяне в кошницата след секунди излиза малко прозорче ,което проверява дали стоката е налична , от него избирате Weitershoppen за да продължите с пазаруването или .. Zur Kasse  за да видите какво има в кошницата и поръчате .
След като приключите с избора на стоки,влезте в кошницата и натиснете Weiter zur Kasse   намиращ се отгоре вдясно над артикулите. Излизат ви данни от профила, както и самите артикули.Под адреса за доставка в дясно има каре : Gutschein / Rabatt / Gratisartikel , в него попълвате кода за намаление ,винаги с малки латински букви и потвърждавате първо с бутона до него – Einlosen , след това с бутона под него Gutschein nicht  nutzen .
 Оттам ви връща пак на страницата с данните и фактурата, където трябва да сложите отметка в жълтото каре отдоло в дясно, под сумата за плащане /указано е с  червена стрелка  / и натискате Besstelung abschicken. Това ви води към следваща стъпка, където попълвате данните на вашата кредитна/дебитна карта.После имате потвърждение на операцията.
До няколко часа ще получите автоматичен имейл за потвърждение на поръчката.
Ще ви изпратят мейл и когато поръчката ви се опакова и тръгва.
Kак да поръчате може да видите и тук

В Meine konto, в Auftragsübersicht може да следите състоянието на пратката. Там ще ви излезе и подробната фактура с поръчката,както и номера на пратката.Там излиза информацията за нейното движение,като кликнете на страницата на логистиката GLS Sendungsauskunft.

   Движението и местонахождението на вашата поръчка може да следите от тук , с номера на пакета на поръчката Ви / можете да го  видите в профила си в сайта, или в мейла , който са ви изпратили/ .


За артикулите

z.Zt. nicht lieferbar в момента артикула не се предлага
Leider Ausverkauft изчерпан артикул
Speditions-Artikel, nur in Deutschland lieferbar -не се доставя извън Германия
- отнася се за обемисти артикули ,пише го под цената .
Всяка стока си има свой собствен артикулен номер, който можете да видите като кликнете на него в прозорчето с цената. При дрехи и обувки- всеки размер е с отделен артикулен номер. Ако правите голяма поръчка е най-лесно да добавяте стоките по артикулни номера. Линка към дадената стока завършва на този артикулен номер. Когато даден артикул е изчерпан, линка води на начална страница на сайта.
Ако излезете от профила си преди да направите поръчка ще трябва отново да прибавяте стоките при следващото влизане- сайта не помни!!!


Кодове за намаление и подаръци

Намаление 10 ЕВРО - a9d9mk4ttwdl,kfkprwym4l7x , rtw4wtp3p7tr , celf4mffehkk ,  d7jlfmeethk4 ,само за нови клиенти
Намаление 5 ЕВРОpcyvh5sdyukl, ajdxxvrdmxjm, yh5ap9hdfs7d ,dtllctkcdapy
Намаление 10% от цената на всеки артикул - x7j9hetllnfd  , само за нови клиенти
Подарък чантичка на VTech : gratisvtech
Бебешки буйки - schwanger134
още...

Кода винаги се пише с малки  латински букви !

Връщане на артикули

До сега  има пуснати поръчки с кредитни карти и дебитни визи електрон на БПБ, ПИБ, ЦКБ и КТБ.
Картата, с която ще се плаща трябва да има поне 3 мес. валидност.
От скоро има много отказани ,неприети поръчки или такива на които искат банков превод ,когато се поръчва с карта ,на която  името на  картодържателя не съвпада с   името на /акаунта / на клиената.
С благодарности към ДесиХ2  и  Танчето bouquet
И най-вече към marianik открила този сайт!

Към първата тема
My toys - В света на играчките!
My toys - В света на играчките- 2!
My toys - В света на игрaчките - 3!
My toys - В света на играчките - 4!
My toys - В света на играчките - 5!

 Приятно и успешно пазаруване на всички !
                           

# 1
  • София
  • Мнения: 4 146
Мини, благодаря ти за темата. За първи път съм първа.  Laughing

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 4 697
Мини ,  bouquet  Как успяваш се чудя  newsm78

# 3
  • София
  • Мнения: 1 476
veka, ти с кредитна карта ли плаща въпросната поръчка, за която ти искаха банков превод и на коя банка?
И аз започнах да си мисля, че има проблем с определени банки  newsm78
а може и просто да е нова политика на сайта спрямо българските си клиенти и сигурно имат основателна причина  Crazy

# 4
  • Мнения: 11 003
Момичета, да не се повтори историята с t-a-o.fr  ooooh!

# 5
  • Мнения: 482
bambimama, може ли да премериш стелката на ролерите и по принцип кой номер обувки носи детенце, да преценя дали стават за нас, защото като съм гледала, имаше само един размер? И аз чакам ако някой пуска поръчка, да ме включи с няколко играчки.

# 6
  • Варна
  • Мнения: 383
veka, ти с кредитна карта ли плаща въпросната поръчка, за която ти искаха банков превод и на коя банка?
И аз започнах да си мисля, че има проблем с определени банки  newsm78
а може и просто да е нова политика на сайта спрямо българските си клиенти и сигурно имат основателна причина  Crazy

не е от банката-аз се регистрирах и пуснах поръчка и след 3-4 дни поискаха превод
направих нова регистрация-на същия адрес, с друго име -платих със същата карта и си я получих нормално

# 7
  • Мнения: 12
Хайде и аз в новата тема! Mr. Green
Благодаря ти Мини за новата тема и аз ти се чудя как успяваш с малката и каката/ newsm78Направо си супер майка и жена!  bouquet

# 8
  • Мнения: 2 122
таткото е вкъщи и помага за сега  Mr. Green
като почнем и разходките вече няма да се заседявам туки
Миленка, не се притеснявай и да стане, нищо не можем да направим, най-многото да ни орежат доставката, въпреки че силно ме съмнява
този сайт за сега е стабилен  Peace

# 9
  • Мнения: 239
На мен също след като се регистрирах и пуснах поръчка за около 200Е ми поискаха банков превод, но аз излязох от акаунта си, изчаках 1-2дни и отново пуснах същата поръчка, от същия акаунт и със същата кредитна карта! Получих си я без проблем! Peace

# 10
  • Мнения: X
На мен също след като се регистрирах и пуснах поръчка за около 200Е ми поискаха банков превод, но аз излязох от акаунта си, изчаках 1-2дни и отново пуснах същата поръчка, от същия акаунт и със същата кредитна карта! Получих си я без проблем! Peace

А анулира ли първата поръчка?

# 11
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Така,за съжаление и на мен искат банков превод...Писах им,питах ги поради каква причина,обяснявах им,че банковите преводи са скъпи и не е изгодно ,но ....отговора им и двата пъти е съжаляваме,но поради съображения за сигурност за големите поръчки искаме превод .. Явно имат някакви промени в политиката...Съжалявам-ще ви връщам май паричките ...

Мария, това за поръчката, в която е и моя бейбифон ли е?  Shocked

# 12
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 806
Цитат
Благодаря ти Мини за новата тема и аз ти се чудя как успяваш с малката и каката/ Направо си супер майка и жена!

  bouquet

# 13
# 14

Общи условия

Активация на акаунт