Спешна нужда от съвет - прокървяване ок. 13-14 ден

  • 3 204
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 23
Здравейте мили момичета.рядко влизам във форума но всеки път има теми,коите ме вълнуват.Ето и моя проблем.От близо 3 години се опитваме да си направим бебе,но без никакъв резултат.Вече загубих всякаква надежда.Проблема ми е друг обаче.Вече няколко месеца точно на 13-14 ден от цикъла ми прокървява,така,все едно ще ми идва,Досега не му обръщах кой знае какво внимание ,но вече почнах да се притеснявам.Знамче трябва да отида на гинеколог,но все пак искам да си кажете мнението,да знам какво да очаквам от доктора,а не да ме втрещи и да ми каже нещо лошо(което сигурно е така като си знам какъв ми е късмета).Благодаря ви предварително Cry Sad

Цитат
Zdraveite mili momi4eta.rqdko vlizam vav foruma no vseki patima temi,koite me valnuvat.Eto i moq problem.Ot blizo 3 godini se opitvame da si napravim bebe,no bez nikakav rezultat.Ve4e zagubih vsqkakva nadejda.Problema mi e drug oba4e.Ve4e nqkolko meseca to4no na 13-14 den ot cikala mi prokarvqva,taka,vse edno 6te mi idva,Dosega ne mu obra6tah koi znae kakvo vnimanie ,no ve4e po4nah da se pritesnqvam.Znam4e trqbva da otida na ginekolog,no vse pak iskam da si kajete mnenieto,da znam kakvo da o4akvam ot doktora,a ne da me vtre6ti i da mi kaje ne6to lo6o(koeto sigurno e taka kato si znam kakav mi e kasmeta).Blagodarq vi predvaritelno Cry Sad

------------
Моля, пишете на кирилица

Последна редакция: вт, 20 яну 2009, 17:13 от Сънчи - Пънчи

# 1
  • home!sweet home!
  • Мнения: 506
От всички тук аз съм най-малко навътре в материята. Цветна овулация?

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 2 492
Ние тук можем само да гадаем и да те объркаме. Чувала съм, че понякога при овулация прокървява, не знам обаче за всеки месец. Питай лекар за това.

# 3
  • Мнения: 3 675
В такива случаи най-добре да се отиде на лекар, няма нищо срамно в това, все пак залогът е твоето собствено здраве.

# 4
  • Мнения: 40
Това, което ми идва на ум на мен е "розова овулация".

Ето теми от библиотеката по този въпрос:
Кървене по време на овулация
Розова овулация


# 5
  • Мнения: 23
uffffffffffff.Napravo ne mi se misli.ami 6te se hodi na doktor i tova e nqma drugo re6enie.Blagodarq vi momi4eta 4e mi pomognahte s mnenieto si. Embarassed

# 6
  • Мнения: 20
При мен е същото,според изчисленията ми ,точно по време на ову-то ми,започва уво-то и по някога продължава до 3-4 дни,но това се появи след два спонтанни аборта,възможно ли е нещо с хормоните да не е на ред?

# 7
  • Мнения: 23
neznam za hormonite ama 6to da ne,nali sam si karak.Vse na men trqbva da mi ima ne6to.trqbva da si zapi6a 4as za moq ginekolog i da varvq pri nego.

# 8
  • Мнения: 1 335
Абе нещата не опират само и просто до записване на час за гинеколог. 3 години са си много време, за да отдаваш нещата само на каръщина.
Обърни се към специалист по репродуктивна медицина и потърси причината. Прокървяването може да е следствие или част от клиниката ти.

# 9
  • Мнения: 2 270
Абе нещата не опират само и просто до записване на час за гинеколог. 3 години са си много време, за да отдаваш нещата само на каръщина.
Обърни се към специалист по репродуктивна медицина и потърси причината. Прокървяването може да е следствие или част от клиниката ти.
Подкрепям напълно поста на аркана Peace

# 10
  • Мнения: 1 554
Абе нещата не опират само и просто до записване на час за гинеколог. 3 години са си много време, за да отдаваш нещата само на каръщина.
Обърни се към специалист по репродуктивна медицина и потърси причината. Прокървяването може да е следствие или част от клиниката ти.
ние 4 години правихме бебе докато се получи,абсолютно всички изследвания бяха  в норма,и на цветна снимка се подложих,но не ставаше и не ставаше Rolling Eyes  един слънчев декемврийски ден видях двете чертички Heart Eyes  сега си имам едно малко палово момченце Flutter Heart Eyes всичко е Божа работа Peace

# 11
  • Мнения: 141
При мен също имаше кървене към 12 ден от цикъла и се оказа киста, а всеки месец ме гледа доки и я нямаше преди. Така че, моят съвет е веднага да отидеш на лекар, и то специалист по репродуктивни проблеми. Много е важно при кого ще отидеш и не се шашкай. Всичко ще е наред. Горе главата. Съгласна съм с Морска, че всичко е Божа работа. Peace

# 12
  • София
  • Мнения: 619
Ще следя с интерес случая ти!Отивай на лекар....и няма нищо не лечимо  PeaceУспех

# 13
  • Мнения: 23
Записах си час за другата събота.Като каже гинеколога ми какво е веднага ще пиша. Стискайте палци да не е нещо лошо.А след това ще ходим с моя мъж в някоя клиника да сеизследваме.бях чула за Пловдив.Ако някой знае нещо кайете.

# 14
  • Мнения: 141
Стискам палци всичко да е наред. Важното е да си спокойна. За Пловдив - д-р Даскалов, клиника Медикус -Алфа. В центъра се намира.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт