Варненска среща на юлчета 08

  • 3 302
  • 51
  •   1
Отговори

Анкета

къде и кога

Опции:

* Гласуването приключено: сб, 24 яну 2009, 18:23
* Може да изберете максимум 2 опции.

  • Мнения: 1 427
И кога и къде, казвате, ще е срещата?  smile3521

# 1
  • Варна
  • Мнения: 279
Айде чакам и аз  Hug

# 2
  • Мнения: 1 427
Най-добре през седмицата,че почивните дни сме "семейни". Как е прогнозата за сряда-четвъртък?
За място - много ясно- Морската !

# 3
  • Мнения: 69
А, морската... у село, у нашата сладкарничка искам аз!  Crossing Arms
По-добре четвъртък, че да има време да се наканим.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 1 091
Аз съм ЗА четвъртък, ама в "града" Simple Smile /морската демек/
Прогноза - перфектна Simple Smile Линк за доказателство: http://www.gismeteo.ru/ztowns/15552.htm

# 5
  • Мнения: 790
Запис. Ще се озоря дотам да стигна, но ако всички са за там, ще се потрудя  Mr. Green Има ли къде толкова колички в сладкарницата? След 1 съм ок.

# 6
  • Мнения: 1 427
Стига сме се завирали все по сладкарници,ако е слънчево като днес,дайте една обиколка из Морската да направим. Доне,айде ще идем до града Laughing

# 7
  • Варна
  • Мнения: 152
И аз съм за морската- сряда или четвъртък. По-добре четвъртък, че да успеем да се организираме Simple Smile

# 8
  • Варна
  • Мнения: 89
При нашия режим на сови и за мен ще е по-удобно в сладкарницата. Иначе идеята за морската е супер,ако решите да е там,ще се опитам да дойда и аз ако е минала хремата на Габи.

# 9
  • Мнения: 195
Аз щях да ви предложа барчето на детския кът Младост - широко е, има място за количките, не се пуши, а отвън има площадка за разходка  Laughing
За Морската не знам дали ще мога без кола, а не ми се рискува по автобусите.

# 10
  • Мнения: 66
За морската-оффф,много ми е трудно да дойда с моя танк по автобусите...но ако всички решите може и да успея.

# 11
  • Мнения: 790
Ели, късно ли е за една анкета да добавиш? Ако всички са съгласни да е в Четвъртък след 1, може анкетата да е само за мястото?

# 12
  • Мнения: 1 427
Слушам и изпълнявам newsm10

# 13
  • Варна
  • Мнения: 279
еми аз съм без кола и предпо4итам морската,има и други дето не са с коли ...А и времето ще е хубаво за разходки, което е основното ....за деня съм без претенции ...

# 14
  • Мнения: 69
Е, мога да дойда и до морската, имам си шифиор сега. Даже мога да взема 1 брой майка.
Ели, ако ти дойдеш с колата, може да се уговорим някак с Киса и Лучия?
За четвъртък ми е пирфектно.
Гласувахх за Морската, но и за Младост е добре.
Киса, дай да се срещнем по квартално там? Ако искате утре? Ели, Танче, Маги, Тони?

Общи условия

Активация на акаунт