Кърмене и разтройство

  • 421
  • 4
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 121
Мили мами, имам следния проблем: от 1-2 дена акаме нещо пянообразно, по памперса остава зелена следа, но явно е доста рядко, защото има само оцветяване, не е плътно като преди. педиатърката ми препоръча да давам оризова вода и да внимавам в диетата си. Искам да захраня 6ти месец и се чудя оризовата вода брои ли се? Ясно е, че ще я дам, но все пак да питам. И още нещо - какви храни да ям, за да помогна на детенце?

# 1
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Според мен няма никаква нужда да даваш оризовата вода.И ние сме имали такива периоди на абсолютно течни акита,които са си минавали както са дошли,без никаква намеса от моя страна.Гледай бебето - ако то се чувства добре,държи се и се храни нормално,тогава изобщо не се намесвай и не давай нищо.
Най-добре да минеш малко на диета и да спреш всякакви кравешки неща в твоята диета за известно време (минимум 2 седмици) - често такива реакции се дължат на белтъка,който преминава от храните,които ти консумираш,в кърмата.Но това е само вероятна причина - може и да не е от това и най-вероятно няма да разбереш изобщо от какво е,а ще си мине само.

# 2
  • София
  • Мнения: 884
И нашето ако е рядко и зелено. Лекарката каза, че зеления цвят е нормален, но воднистото не е добре. Каза да следя дали детето вдига температура, защото може да е прихванала някой вирус.

# 3
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 911
На вашата възраст и ние редовно си бяхме с рядко якане, но не сме имали проблеми

# 4
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Според мен трябва да спреш шоколада и ядките.......мисля, че зеленото е от ядките, а разстройството от сладкото.....

Общи условия

Активация на акаунт