Bogaboo bee - моля за мнения?

  • 1 172
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 488
Момичета мога ли да ви помоля за вашите мнение за тази количка.   bouquet

Ако има такива, които са я ползвали нека споделят плюсовете и минусите. Сигурна съм, че ще сте полезни не само на мен, изправените пред голяма дилема, а и на много други момичета. Имате ли представа за цената в БГ?
Благодаря предварително!   bouquet

# 1
  • Мнения: 227
Здравей, виждала съм Bee в магазини 9+ !

Незнам колко е качествена, но определено мойто мнение е, че не си заслужава парите. Тук е около 1000 лв. За толкова пари, че даже и малко отгоре, може да си купиш перфектна количка.

Ето тук може да видиш някои модели. Цък

# 2
  • Мнения: 488
9+ ще гопосетя със сигурност. Много интерсни неща има.
Може и да си права за това, че не си заслужава. Аз затова й се чуда, но бебето ще е май месец. Искам да избегна коша за новородено, защото мисля, че той е за предпочитане, когато бебето се ражда през по студените месеци.
Бугабуто има напълно легнало положение и чувалче за новороденото в началото. Също е лека /поне така пише в сайтовете/ и като се сгъне става малка, което ме устройва заради колата.
Аз затова искам да разбера някой дали я е ползвал, ако може да даде мнение за ползването.
Чуда й се много. Пред дилема съм, но имам и още време де.
  bouquet  bouquet  bouquet

# 3
  • София
  • Мнения: 155
rali44ka, не знам за Bugaboo Bee, no Bugaboo Cameleon ходих да я разгледам. Продава се само 2в1, не може само летния вариянт и няма само легнало положение на гръбчето, положението се сменя цялостно на коша от по-легнало до по-изправено и затова върви заедно с коша за новородено... има една малка чупка в долната част по-към краката май се пада, т.е. продавачката каза, че за новородено се ползва зимния кош. Цената е 1 660 лв.+150 лв. за чанта+40лв.за цветни покривала+190лв. за чувалче. Излиза 2000лв

# 4
  • Мнения: 1
koli4kata e strahotna i si zaslujava parite,priqtelkata mi e s takava koli4ka,naistina e super manevrena,mnogo lekai kompaktna,mislq 4e nqma da syjalqva6

# 5
  • Мнения: 1
zabravih da ti kaja,4e e podhodq6ta za novorodeno,za6toto gryb4eto i pada do 0 gradusa

# 6
  • Мнения: 2
Тези колички са много готини, имат много екстри и си стурват да се купят. Няма да сбъркаш. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт