Отзиви за Еко-хотел Здравец, до Пловдив?

  • 2 351
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 915
За този хотел става дума: http://www.hotelzdravetz.com/

Изглежда доста приятно, особено за деца.  Wink

Четох в един форум негативни отзиви обаче, но не знам дали не са нарочно нароени само от един-двама недоволни посетители, доста подобни бяха... Rolling Eyes

А много ми хареса на снимки... Thinking

# 1
  • Мнения: 4 915
Намерих подобна тема:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=253620.0

Ако желае, модераторът да заключи тази.

# 2
  • Мнения: 479
Понеже инфото в тази тема не е съвсем актуално, ще се включа да разкажа.
Бяхме там ноември месец. На снимките наистина изглежда много приятно. НО хотелът е позапуснат - обзавеждането в стаите е вехто, в банята едната лампа не работеше и мазилката се лющеше.
Ние бяхме там един уикенд и нямаше готвено, нито супи.
А до хотела сега строят писта. Изсекли са половината гора и усилено се работи, въпреки че хотелът е пълен.
Единия ден от престоя ни, през целия ден пробиваха асфалта пред хотела  #Crazy
До градинката зад хотела се стига по стълби и няма никакво улеснение за колички, така че трябваше да проявявам умения на висш пилотаж и яки мускули.
Още доста неща ни бяха "впечатлили", но съм забравила вече.

# 3
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 893
В момента съм тук. Идваме за втори път, първият път бяхме с Алекс, сега сме сами с мъжа ми.
Аз лично съм много доволна, но аз не съм й никак капризна. Хотела е пълен, в ресторанта има сготвено, има супи, принципно менюто е малко бедно, но определено гладен няма да останеш. Харесва ми, че е топло, детския басейн, има пързалка и люлка, като детски кът в самия хотел. Алекс като беше с нас, остана очарована и не й се тръгваше, но на децата падаща мазилка, впечатление не им прави  Laughing . Първият път бяхме в новата част, над басейна, стаята беше голяма, с тераса и вана в банята. В момента сме в старата част, но пак не се оплаквам, но както казах не съм и капризна. Има тук- таме по някоя забележка, но като цяло съм много доволна. Пистата е готова вече и е пълно със скиори. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт