Пак започнаха да крадат коли???

  • 3 194
  • 34
  •   1
Отговори
  • Мнения: 674
На едни приятели онзи ден са им откраднали Джип Сузуки Витара но забележете 96 г. - или иначе казано 13 годишен.
На приятел му откраднаха Фолксваген Голф 4 98г. нафтова печка дет се вика на 11 години??? newsm78 newsm78 newsm78
За един Пасат пак чух че е изчезнал...
Та въпросът ми е май автомафията се активизира и на моята колица трябва да следя вноските по каското изкъсо и сега си вкарвам в телефона датите за плащане.
Чували ли сте и Вие за нови кражби? newsm78

Последна редакция: ср, 21 яну 2009, 10:50 от МАРИЯНКАА

# 1
  • Мнения: 3 634
Нашата, ако я откраднат ще ни направят услуга. Поне така твърди съпругът ми заради застраховката...  Thinking

# 2
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Наскоро пак имаше тема за открадната кола. Не ми харесва тая работа, ама хич.

# 3
  • Мнения: 4 668
Нашата, ако я откраднат ще ни направят услуга. Поне така твърди съпругът ми заради застраховката...  Thinking
Няма да ти я откраднат с каско . Те си проучват .

# 4
  • Мнения: 2 032
Марианкааа. (И темата ти за монокините носеше същия интелектуален заряд), ама я кажи, според теб, каква статистическа зависимост може да се изгради на 2-3 случки.

Също ми е интересно защо крещиш, и защо пишеш второ лице множествено число с главна буква, но нека да не те затрупвам с въпроси, все пак.

# 5
  • Мнения: 258
Нашата, ако я откраднат ще ни направят услуга. Поне така твърди съпругът ми заради застраховката...  Thinking
Няма да ти я откраднат с каско . Те си проучват .
Нищо не проучват. Вчера ми се оплакаха за открадната чисто нова кола с пълна застраховка.

# 6
  • Мнения: 674
Марианкааа. (И темата ти за монокините носеше същия интелектуален заряд), ама я кажи, според теб, каква статистическа зависимост може да се изгради на 2-3 случки.

Също ми е интересно защо крещиш, и защо пишеш второ лице множествено число с главна буква, но нека да не те затрупвам с въпроси, все пак.

Смятам че темата вълнува доста хора като знаем нивото на престъпност у нас.
Плюс това 3 кражби на коли за месец не ми се виждат частен случай но щом си решила не ми се спори ...
  bouquet 

# 7
  • Мнения: 2 388
Мисля, че не са спирали да крадат.

# 8
  • Мнения: X
На наш съсед му откраднаха А3 миналата седмица. Върнаха му я почти веднага срещу определена сума. И на мен ми се стори странно, мислех че вече не крадат коли.

# 9
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Ей тая тема имах предвид.  Confused

# 10
  • Мнения: 5 647
Чували ли сте и Вие за нови кражби? newsm78

Да! Най-вече, когато някой си е оставил ключовете на таблото и е слязал от колата.

# 11
  • София
  • Мнения: 6 360
нови кражби, чушки.
крадат си се коли, обират си се жилища, всичко си върви нормално.

# 12
  • Мнения: 37
О да,
има такава тенденция, но става въпрос за нови скъпи коли. Мъжът ми е застраховател и прави застраховките на всички роднини, приятели и познати. Статистиката е стряскаща , най-много Х-5-ци и въобще джипове са откраднати от неговите клиенти, аз нямам скъп джип и за сега спя спокойно Laughing
Успеят ли крадците да пробият в митниците и се започва  Thinking Явно има канал ,защото до скоро почти не се крадеше. newsm78

# 13
  • Ку-куландия
  • Мнения: 794
Кражбите и обирите не са спирали, просто вече не им се дава такава гластност както преди 2-3 години.

# 14
  • Мнения: 12 662
Ами криза, какво да правиш. И крадците занижиха критериите.

Общи условия

Активация на акаунт