общинско жилище

  • 1 281
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9 973
интересува ме следното:
-нямам брак,движимо и недвижимо имущество
-бащата има заведени 2 коли,няма недвижимо имущество
-по акт за раждане детето е писано с два родитела
-бременна съм
Има ли смисъл да подавам документи?Дали има шанс да ни огрее
Живеем при свекър и свекърва в гарсониера

# 1
  • София
  • Мнения: 395
Ако не се лъжа трябва да имате брак newsm78
Или поне така беше когато подавахме ние документи , дадохме и акта за граждански брак

# 2
  • Мнения: 1 484
И  ние  ще  подаваме  документи  но  със  сигурност  трябва  да  имате  брак.И да  нямате  нищо  на  ваше  име.Поне  на  нас  така  ни  казаха.

# 3
  • Мнения: 9 973
сега май може в общината да подпишем,но за тия 2 коли....то само една имаме ама,пусти документи

10х   bouquet момичета

# 4
Първо трябва да сключите брак в противен случай ще ви дадат по малък апартамент в плюс е това че сте много хора на едно място аз съм картотекирана от юни 2007омъжена съм с едно дете също живея със свекър исвекърва в къща 56кви все още чакамподайте си документите и чакайте успех

# 5
  • Мнения: 9 973
 tania1984   bouquet

# 6
  • Мнения: 1 498
Искам да попитам....Една моя приятелка има 2 деца
момченце,което август ще стане на 3г.
момиченце на 6м.-в момента.
Момичето няма брак с бащата на децата,записани са негово име и двете.Това обаче не му попречи
да ги остави и да си хване приятелка, с която вече живее.
Приятелката ми получава 100лв-майчински/или там колкото са социалните/ и по 35лв за всяко дете.
Живее на квартира,с майка си която е болна но не е пенсионерка.
Може ли това момиче да получи някаква помощ или къде да отиде да пита за общинско жилище поне?
За да има къде да живее с децата без да плаща 300лв квартира/който до скоро пащаше дядо и,човека беше в
инвалиден стол и взимаше 600лв пенсия но за жалост си отиде Cry/

Много моля,ако някой знае нека ми пише,тук или на лични Praynig Аз не мога да ходя с нея,да и помогна
но поне имам интернет.Поне с това да съм полезна.

# 7
относно това с общинското жилище,не е задължително да имаш сключен граждански брак,пишеш че живеете на семейни начала аз съм в същото положение.картотекирана съм от 2006г. и все още чакам и не подписваме защото ме посъветва една служителка от жилищното,защото ако сме подписали сега щяло много да се проточи и щели доста да разследват а не ми се чака години на ред досега съм чакала 3 години.така че не му мисли нищо не ти пречи да пробваш

Общи условия

Активация на акаунт