Гастроентеролог във Варна?

  • 2 100
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 592
Здравейте, търся такъв специалист от Варна. Посетихме 2-ма досега и за съжаление не останахме доволни. Ако някой е имал късмет да попадне на добър лекар в тази област, моля да сподели.

# 1
  • Мнения: 592
Аз усилено търся лекар и ми препоръчаха проф. И. Коцев? Впечатления от него?

# 2
  • Мнения: 592
А за д-р Кирязов мнения?

# 3
# 4
# 5
  • Мнения: 62
Аз също се интересувам , моля ако някой има впечатления от гастроентеролог във Варна нека сподели.

# 6
  • Варна
  • Мнения: 398
Чувала съм много положителни отзиви за д-р Влаева от Военна болница.

# 7
  • Мнения: 1 902
Аз усилено търся лекар и ми препоръчаха проф. И. Коцев? Впечатления от него?

Аз ходих при него 2 пъти.Вярно че пуска много изследвания но малко претупва нещата.Има страшно много хора,чака се много и не е точно регламентирано кои са му приемните дни-всеки път казва кога му е следващата дата на която ще приема.Мене сестрата ме разиграва около месец и половина да ме запише да му покажа изследванията.Това става зимата -до ден днешен не съм успяла да се вредя да ги види,поради простата причина,че като отидох единия път нямаше никой-човека решил да не приема,на следващия път ми се каза че чакалнята била пълна-защото записамите за късно ги извикали да минат рано че щял да бърза да заминава по-рано.На мен по домофона ми се каза-иди се разходи и ела по-късно.Да се разхождам посред зима и валеше дъжд,защото той много се карал като видел пълна чакалня.Така и не отидох повече-много обичам да ме правят на маймуна.Друг е въпроса за цената-всеки път ме дереше по 60лв.Единия път даже не ме е преглеждал-само ми погледна резултатите и ми изписа рецепта-и това удоволствие ми излезе още 60лв.

Общи условия

Активация на акаунт