Всеки ден с наслада си говорим за Елада – 17

  • 41 014
  • 289
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 213
Хоп цоп  Hug Hug Hug
Чудесна тема! На късмет да ни е!
  bouquet

# 2
  • Мнения: 1 372
Чудесно заглавие!
Да ни е честита нова /първа за тази година/ тема!
ThracianLina честита ти годинка в Стамбул. Тортата наистина е интересна! Ще се радвам и аз ако науча рецептата!

# 3
  • Мнения: 334
Честита нова тема! Супер е!

На всички празнуващи честито& наздраве! Лина, тортата исглежда много вкусно, чакаме рецептата Hug

На Asioula бързо оздравяване!

# 4
  • Мнения: 130
Здравейте, девойки   bouquet
Честита ни нова темичка и само хубави неща да разказвате в нея  Simple Smile
Благодаря ви, аз вече съм добре, от сунтринта обикалям из София да свърша 100 неща и даже на фризьор успях да ида. За пръв път съм много доволна как ме подстригаха и сега ще се боядисвам. Ама е много мъгливо и неприветливо наистина. А след Атина каква мърсотия и кал ми се вижда! Ужас! А пък какви дупки като ями са се отворили по улиците! Няма да издържа аз дълго тука  Grinning
Момичета, имам една дилема, я да се посъветвам с вас. Имам тука една приятелка (силно казано) стара мома и много досадна. Трудно ми е да контактувам с нея най-вече поради факта, че се смята за самото съвършенство и винаги ме критикува. Но винаги когато се обади иска нещо и така ти го внушава все едно си длъжен да го направиш, а няколко пъти ме помоли да и купя разни неща и забрави да си плати. Дребни неща, но все пак не е приятно. Та видяхме се случайно оня ден и аз и казах, че разчиствам стари дрехи, нали съм позаслабнала. Та тя настоя да и дам всичко, което не ми става, ама нищо че сме съвсем различни фигури и аз съм 1.60, а тя 1.80 и три номера повече от мен. Казах и че ако има нещо ще и се обадя. Леле след 2 страници ще стигна до същността  Joy
а въпросната дама почна да ми звъни от вчера на мобилния, ама като ми звънна първия път не знам какво ми стана и не и вдигнах. Просто ме заля някакъв негативизъм и не можах да се насиля да разговарям. След което се почна звънене на всеки 2 миниту през целия ден, като ми се звънеше и от непознати номера, пък аз знам, че е тя защото този номер ми е нов и го имат само мъж ми, щерка ми и на нея и го дадох (патка съм)л. Аз вече се вбесих и не вдигах, тя звъня и в къщи и днес продължава на мобилния. Чувствам се като някой дето го преследва зарязано гадже, от снощи съм изброила 47 повиквания (това не е нормалон!).
Та сега се чудя какво да правя, все трябва да звънна и да й обясня какво е станало и защо не съм вдигала ама нямам идея как да постъпя? леле, извинявайте, че толкова дълго стана ама съм насъбрала.

# 5
  • Мнения: 213
Asioula  Shocked
Аз съм била в същото положение, тези хора не са нормални. Имах една приятелка, българска туркиня, избутах й цялото следване. Баща й почина Като бяхме 2-и курс и тя все това разправяше на всички във факултета (грях му е на душата, но така беше). Аз проявявах голямо разбиране и солидарност.....и за да не пристъпя към същността на 2-а страница  Wink - миналата есен най-накрая завърши, аз й взех още 3-4 изпита (пуснаха я без явяване, само с курсови работи). И накрая й писаха 3-ката (дори секретарките се чудеха как е могло да стане)  Laughing.

Аз й платих спешната диплома да се отчита пред турските власти за социални и т.н., но не е за парите. Тя побърза да си замине след държавния да празнува Байрам, пък аз й оправях бакиите. Дори направихме пълномощно, ако се заядат в ректората на СУ. Секретарките й бяха издали един куп удостоверения, които тя не беше благоволила да си вземе, аз брах срам за нея.

И следях дали й е готова дипломата, та като се видим в Истанбул да й я дам. И един ден (точно когато на моя мъж дядо му получи сърдечен удар) тя ми пише смс, че друго момче от нашата компания (български турчин шампион по шах) ще й я вземе. Казвам й ок, ако му я дадат без пълномощно, добре.

Така, звънеше ми от Турция цял ден нонстоп (аз й пиша, че роумингът с Турция е майка си и баща си, тя не знае какво е роуминг  newsm78) и разиграва всички свои познати в София за едно и също нещо, еди-кой си ще ми вземе дипломата, не - ти ми я вземи, не - еди-кой си и т.н. Накрая приятели ми казаха, че момчето спало в Южния парк на една пейка задето се въртим всички около нея.

Продължи да ми звъни и късно вечерта, аз станах от леглото, включих скайпа и я направих на две стотинки. Сигурно ако бях в нормално състояние, а не жива-умряла, нямаше да имам решителността, не знам.

тя само блее в екрана и повтаря: "да не съм убила човек"

Дойде си в София и продължава да ми звъни от чужди номера, аз вдигам и й затварям. Да ми върнела парите за дипломата. Най-накрая разбра, че не ми трябват парите й  Praynig  Tired

Е, това е. Съветът ми е еднозначен  Peace

# 6
  • Мнения: 2 924
е ThracianLina те съветва индиректно:)
Аз мислех директно да ти кажа, че сега е момента да приключиш с това приятелство.
Не поради факта, че ти звъни, а защото ти не се чувстваш комфортно в компанията на тази жена.
Е, кой е смисъла да продължаваш контакта с нея- не ти е майка, свекърва, сестра или шефка:)

# 7
  • Мнения: 213
е ThracianLina те съветва индиректно:)
Аз мислех директно да ти кажа, че сега е момента да приключиш с това приятелство.
Не поради факта, че ти звъни, а защото ти не се чувстваш комфортно в компанията на тази жена.
Е, кой е смисъла да продължаваш контакта с нея- не ти е майка, свекърва, сестра или шефка:)


Точно така  Peace

# 8
  • Мнения: 108
Честита нова темичка! bouquet
Тези дни няма изобщо време да чета темата, но днес я прегледах по  диагонал.
Със закъснение– Честито на всички рожденници на патерица!
Все отправям поздрави  след празниците Embarassed, но  готвя тежък изпит и главата ми пуши отвсякъде.
Хубав и успешен ден на всички и дано при вас да е  слънчев!

# 9
  • В подножието на планината
  • Мнения: 813
   Честита нова тема и от мен.
  Asioula   и аз се сещам за една моя позната,която прилича по държание на твоята.Лошото при тези хора е,че колкото повече внимание им обръщаш и им помагаш, толкова по-досадни стават.
  Vess_law успех на изпита.Ти какво учиш?

# 10
  • Мнения: 21
Честита нова темичка!
Да я изпишем наистина с наслада!
ThracianLina честита годишнина!   bouquet
Asioula момичетата правилно са ти казали.
За разлика от роднините,приятелите сами си ги избираме!
Vess_law късмет на изпита!

# 11
  • Мнения: 213
Мирена Д., благодаря много  Hug
Vess_law, всички стискаме палци и съм сигурна, че ще ги отвееш като зимен вятър   Peace

# 12
  • Мнения: 1 372
Отсвири я без да се чувстваш виновна! В крайна сметка тя не се притеснява да те безпокой, а ти се притесняваш да я отклониш. Мразя такива нахални хора, които те карат да се чувстваш виновен за тяхните грешки!
Vess_law стискаме палци!!! По какво е изпита?

# 13
  • Мнения: 213
Selini84, много благодаря за пожеланията  Heart Eyes
Той се трогна от пожеланията на момичетата от форума  Party
Чудо е, готви всички ястия, на които го е научила майка му, пък искрено се забавлява когато му сервирам като на везир (и него някой трябва да го глези Wink.

# 14
  • Гърция
  • Мнения: 2 348
 Hug

Общи условия

Активация на акаунт