Търси се

  • 3 621
  • 33
  •   1
Отговори
Търся един човек. Който го познава нека да ми помогне, с фамилия поне. Казва се Пеньо (не знам фамилията) от Стара Загора, бивш борец, на около 55-65 години, има три дъщери - Мария, Стела и Красимира, две от които са еднояйчни близначки.

# 1
  • Мнения: 1 897
За малко да си помисля, че търсиш свекър ми, но има несъвпадения в описанието.

# 2
  • Мнения: 6
Дай поне категорията в която се е борел (ако знае6)-имаме мн познати борци(средата ни е такава-двама са в къщи) -все ще излезе нещо ако поразпитаме

# 3
  • София
  • Мнения: 13 206
Кой ще ти даде подобно инфо като не знае за хубаво ли, за лошо ли го търсиш  Laughing

# 4
  • Мнения: 2 751
Кой ще ти даде подобно инфо като не знае за хубаво ли, за лошо ли го търсиш  Laughing
Между другото с подобна тема във форума открих GSM-a на една стара моя много добра приятелка  Peace
Така че..пожелавам ти успех!

# 5
  • София
  • Мнения: 13 206
Кой ще ти даде подобно инфо като не знае за хубаво ли, за лошо ли го търсиш  Laughing
Между другото с подобна тема във форума открих GSM-a на една стара моя много добра приятелка  Peace
Така че..пожелавам ти успех!

Така де... ама Пеньо може да искат да го бият  Wink, ако могат да набият борец, де...  Twisted Evil

# 6
Не, не го търся за лошо. Просто имам информация която той трябва да  знае и която ще му е много полезна, защото едни хора страшно много го лъжат и той живее в неведение.

# 7
  • Мнения: 852
Не, не го търся за лошо. Просто имам информация която той трябва да  знае и която ще му е много полезна, защото едни хора страшно много го лъжат и той живее в неведение.



Прозвуча ми като сценарии от филм Laughing
Сега сериозно - Успех и дано го откриеш!

# 8
Не, не го търся за лошо. Просто имам информация която той трябва да  знае и която ще му е много полезна, защото едни хора страшно много го лъжат и той живее в неведение.



Прозвуча ми като сценарии от филм Laughing
Сега сериозно - Успех и дано го откриеш!
Благодаря. За негово добро ще е.

# 9
  • София
  • Мнения: 13 206
Не, не го търся за лошо. Просто имам информация която той трябва да  знае и която ще му е много полезна, защото едни хора страшно много го лъжат и той живее в неведение.

А на мен пък ми звучи много двуяко това. Таз информация дали наистина ще е за негово добро. Понякога е по-добре да си в неведение за някои неща  Wink

# 10
  • Мнения: 229
звучи зловещо.Дори и да знам няма да кажа

# 11
  • Мнения: 1 447
А ти изобщо познаваш ли го този човек?

# 12
Лично не. И не мисля че ще е по-добре да не знае това което искам да му кажа. Надявам се че няма да се разсърди че някои негови близки хора не са го осведомили и го държат в неведение какво става!!!

# 13
  • Мнения: 2 471
Наистина темата си звучи, като заплаха. Я да следя, че ми стана интересно...

# 14
  • София
  • Мнения: 13 206
Лично не. И не мисля че ще е по-добре да не знае това което искам да му кажа. Надявам се че няма да се разсърди че някои негови близки хора не са го осведомили и го държат в неведение какво става!!!

Ъъъъ, е сега вече някой и да го познава няма да каже  Twisted Evil Първо не го познаваш лично, второ се набъркваш в някакви отношения дето не ти е работа  Wink

Общи условия

Активация на акаунт