12 ЦДГ Олимпийче и други градини в район Сердика и Триадица...

  • 1 721
  • 3
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 277
Здравейте!
Надявам се не повтарям вече съществуваща тема, но на търсачката нищо не ми излиза. Интересува ме 12 ЦДГ Олимпийче, а също така и впечатленията ви от другите градини в райони Триадица и Сердика - Преспа, Буката, Дядовата ръкавичка, Алиса, Братя Грим, Приказен свят, Звънче, Д-р Ангушев, Талант.
Предварително ви благодаря за информацията и споделения опит!

# 1
  • София
  • Мнения: 1 535
Здравей Кети,
бях записала дъщеря ми първоначално в 12 ЦДГ - филиала на ул. Христо Белчев. След като 2 месеца имаше големи проблеми с адаптацията, реших да потърся друга градина. Приеха я в 113 - на Преспа. Там свикна сравнително бързо, самата градина е по-просторна, двора за игра също, въпреки че не е нещо кой знае какво (но пак е по-добре от малката асфалтирана площадка на 12-та). За съжаление нейните госпожи вече не работят там.
От линийката ми виждаш, че иформацията ми леко е започнала да остарява, но ако нещо друго конкретно те интересува ще се радвам ако мога да съм ти полезна  Hug

# 2
  • София
  • Мнения: 277
Здравей!
много ти благодаря за отговора! А има ли достатъчно легълца в Преспа, че разправят неща от сорта, че децата спят на дюшеци по земата (което прочетох и за 12-та, де... та не зная до колко да вярвам)

# 3
  • София
  • Мнения: 1 535
да, на земята спяха. Купувахме и дюшечета в първа група. За съжаление спяха и играеха е едно помещение. Чак в 4-та група ги преместиха и имаха отделно спално с легълца. Когато напускахме вече щяха да намалят броя на групите, за да могат да осигурят отделни помещения за спане на всички, но дали са го направили не мога да кажа.

Общи условия

Активация на акаунт