За болниците

  • 985
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 15
Здравейте  д-р Слънчева. Преди време Ви писах че детето ми, което е на 1г и 9 месеца направи фебрилен гърч. След това бяхме 7 дни в болница но откакто сме излезли не спира да ме измъчват правилата в болницата в гр. Пазарджик. Значи детето ми го взеха и казаха че отива в интензивното където родители не пускат. цял ден съм седяла пред болницата и когато отидех на вратата да позвъня и да попитам какво става с детенцето ми отговорите на персонала бяха - В ПОЧИВНИ ДНИ СВЕДЕНИЯ НЕ ДАВАМЕ / беше 31 декември/ След много телефони намерих връзки и вечерта ме пуснаха при детето ми да го видя и ужаса бесхе следния: Детенцето беше с напукана уста от рев по която имаше засъхнала кръв ръцете и краката му беха вързани за леглото а то гледаше в една точка. Прилоша ми като го видях Искам да Ви попитам навсякъде ли в болниците това е практика да не се допускат родителите и децата навсякъде ли биват връзвани така. Във вашето отделение как е? Много бих искала да знам дали това се практикува само тук в гр Пазарджик или навсякъде е така. Извинявайте че Ви задавам въпроси извън темите но ще бъда много благодарна ако ми отговорите. Благодаря

# 1
  • Мнения: 5 760
Всяка болница определя сама правилата за посещение и за съжаление в Пазърджик работят по доста стари правила. Сега режимът категорично е по-либерален идеца в тази малка възраст даже се приемат с майката.

# 2
  • Мнения: 15
Благодаря Ви много за отговора. А бихте ли ми препоръчали детска клиника или болница в която не дай Боже ако някога този фебрилен гърч се повтори да отида там и да съм сигурна че ще съм с детето си и ще получи най - доброто лечение. Няма значение дали болницата е часна или държавна.
Благодаря за отделеното време

Общи условия

Активация на акаунт